Nadměrné maličkosti - Vše pro syna (2004) (epizoda)

Tak tenhle díl se opravdu povedl. Herci na malém prostoru excelují (obzvlášť Václav Postránecký) a celkově jsem u filmu buď jen nevěřícně zíral nebo mlátil do peřiny smíchy :) (8/10)

Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

Přiznávám, že jsem neviděl všechny díly, ale i ty některé mě dost dostali. A musím říct, že pro mě osobně byly dost depresivní, naprosta většina manželství nevydržela, spousta lidí sprominutim promrhali nejlepší roky kvůli předčasné svatbě a dítěti... teda ne že by si nějaká matka nějak otevřeně stěžovala, to je fajn.. Prostě kvalitní a silný dokument. (9/10)

Beck (2004) (seriál)

Skvělé anime o mladých začínajících muzikantech v Japonsku. Až popadnu dech a podaří se mi slovy popsat, jak moc mě tenhle seriál dostal, tak něco dopíšu ;) (10/10)

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Neboli Fullmetal Alchemist. Pravidelně se objevuje na předních příčkách nejlepších anime všech dob (většinou je první) a to rozhodně právem. Jedinečná kombinace dramatu (válka, sociální vztahy), fantasy, akce a hororu o dvou bratrech, kteří porušili tabu v alchymii a zaplatili za to poškozením svého těla (jeden má půlku těla umělou, druhého duše žije v dutém brnění) a nyní ho chtějí navrátit zpět do původního stavu. Vícežánrové skvělé anime. (10/10)

Pan Rosnička (2005)

Úžasný film. Pro připodobnění atmosféry filmu mě nenapadá nic jiného než Americká krása. Přesto je film jiný a svůj a místo Kevina Spaceyho tu exceluje obzvlášť Michael Caine v roli otce hlavního hrdiny, který umírá na rakovinu. Na první pohled obyčejný příběh dokáže zaujmout svoji originalitou a například jedna z posledních scén s Nicholasem Cagem a Michaelem Cainem v autě je excelentní. (9/10)

Šumný Náchod (1999) (TV film)

Moc hezky zpracovaný dokument o mým rodným městě o:) Dozvěděl jsem se i spoustu věcí, o kterých jsem předtim i jako Náchoďák neměl nejmenší potuchy, stydím se :) (9/10)

Spider-Man (2002)

Velmi zábavnej filmeček, rozhodně se Spidey za svoje filmový zpracování nemusí stydět. Z pozice komiksovýho fandy však musim vytknout otřesnou, sterilní a (kromě vzhledu) ničím nezajímavou MJ a minimum hláškování hlavního hrdiny, na kterém je vlastně jeho postava dost založená, škoda. (8/10)

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Morfujeme ! Tyranosaurus ! Šavlozubý tygr ! (o 5minut později) ... A teď se všichni spojíme v něco, co bude vypadat jako Godzila a jedině TAK zničíme to velký monstrum ! ... jo, zlatý časy. (1/10)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Ta nejlepší blbost, co kdy běžela na Nově :) Mimochodem to víte, proč ještě Chuck Norris nedostal oscara? Protože není nic hloupějšího, než dát Chuckovi tupý předmět v sále plném lidí ;) (1/10)