Mimi šéf (2017)

Prekvapenie roka. Má to príbeh, hĺbku, vtip, spád a všetko to milé rozprávkové. Úžasný animák pre celú rodinu. Za mňa 5*

Trollové (2016)

Je to v prvom rade Rozprávka, ktorá sa nesnaží preafektovane parodovať svet dospelých ako veľa iných súčasných. Dej má hĺbku a má zanechať odkaz,, U mňa super rozprávka.

Hon (2012)

Paráda.

Nedotknutelní (2011)

Skvelo prepracovaný jednoduchý dej ktorý vás dostane. Je to typ filmu ktorý vás zaujme, rozosmeje a zachová vo vás niečo čo je vám blízke. Skvelý od začiatku až do konca, tak že budete pozerať na časomieru aby film ešte nekončil tak prijemne sa pozerá. Francúzsky film roka. *****

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Dej je výrazne roztrieštený, jednoduchý. Akoby táto séria už nemala žiadny nápad, ostávajú iba efektné "akčné scény" s ohlušujúcimi zvukovými efektmi, na ktoré rýchlo zabudnete. Animácia je super a toj asi všetko čo je na tejto časti dobré.. Velmi slabé **

Madagaskar 3 (2012)

Zábava, vtip, skvelo prepracovaný dej. Prosto super animák. Zatiaľ najlepšia časť. *****

Sněhurka a lovec (2012)

Skvelo obsadená a hrajúca Charlize Theron ako Ravenna a zle obsadená varianta Snehulienky, ktorá pripomína skôr neoperenú Janu z Arcu ako krásnu princeznú. Prvých 20 minút to vyzeralo ako vydarený film, no potom iba ako béčkový odvar Pána prsteňov. Zúfalo nevydarená Kristen Stewart ako Snehulienka, skvelá Charlize Theron ako Ravena a slušné efekty... ***

Prometheus (2012)

Pôsobivý filmový zážitok. Dej je vyvážený, inteligentne podaný divákovy ktorý po scénach keď ani nedýcha má čas premýšlať a predýchať atmosféru filmu. Ten kto obľubuje sci-fi žáner si tu určite príde na svoje. Konečne inteligentné sci-fi po dlhom čase čakania. Klobúk dole a vďaka Mr. Scott. *****