Náves (2006) (seriál)

Tak jsem se právě dodíval na první díl s názvem Blonďák, a celkem mi padla čelist. Když seriál běžel v televizi, tak jsem ho nějak propásl. Co říct? Nevěřil bych, že bude lepší než Náměstíčko, ikdyž je to psané pod stejnou taktovkou. Dramaturgie Arichteva, Svoboda nemá chybu. K Marče Arichtevi mám slabost, páč jsme s ní před pětatřiceti lety žili v jednom baráku a jako nemluvně mě občas hlídávala. Uvidíme, jak se seriál rozvine, ale zatím nemůžu dát nic jiného, než čtyři hvězdy. Bravo

Gravitace (2013)

Rozhodně nejlepší film z vesmíru, který jsem kdy viděl. Efekty úžasné, škoda že jsem film neviděl ve 3D. Sandra hraje slušně a George jí v tom zdárně sekunduje. Spolu s Rivaly určitě top film roku 2013. Nechápu, jak se na ČSFD můžou najít pitomci a nazvat tento snímek odpadem.

Collateral (2004)

Nepříliš napínavý thriller, který mě nějak zvlášť neoslovil. Tomáš s šedivými vlasy mi nepasoval. Děj zmatečný a nezáživný. Na večerní pokoukání u televize dobré, ale nic víc

Kapitán Phillips (2013)

Dobrý film od začátku až téměř do konce. Ty černý huby bych oddělal nejraději už v Somálsku. Vůdce pirátů je vysloveně opičák a zmr*****d, kterýmu chybí jen banán v ruce. Hanks jako vždy perfektní. Dal bych 5 hvězd, ale finálová uplakaná scéna na ošetřovně jinak slušný snímek potopina na 4 hvězdy

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Skvělý seriál, který ani po letech a třech sériích neztratil nic na lesku. Je skvělé vidět, jak děti Kudrnovi rostou společně se seriálem. Natáčet se začlo v roce 1997 a konec byl v roce 2005. Pro mě jasné čtyři hvězdy. Zde propírané předabování Mira Nogi Petrem Rychlým mně vůbec nevadí, spíše naopak Jenom nechápu, který pitomec psal tu filmografiii. Na začátku mezi hlavními postavami je např uveden Jiří Maria Sieber, který zde hrál ani ne minutu!!!!!!! To samé u Kateřiny Pospíšilové, která zde ani nemluvila, pouze velmi krátkou dobu tancovala!!!!!!! Marian Beník, který hrál Śtěpána Kudrnu a tím pádem jednu z hlavních postav není ve filmografii ČSFD ani uveden!!!!!!!!!!!! To samé platí i o Pavlu Zedníčkovi (ne ročník 1949), který hrál dalšího z dětí a to Matěje Kudrnu a o Ivaně Škarkové, která hrála Elis Kudrnovou. Žádám o vysvětlení

Martin a Venuše (2012)

Co to jako mělo znamenat? Z počátku celkem dobré love story, které se změnilo v naprostou frašku s úplně debilní sázkou rádoby umělce s vyhulenou a prochlastanou palicí. Každej druhej v příběhu je minimálně multi milionář, umělec, nebo manažer. Ty mazaniny co kreslila Vendula (Kristýna Boková-Lišková) by nakreslila lépe moje pětiletá neteř. Budař jako lamač ženských srdcí? Hahahahahahahahaaha. Taclík se na hlavnín roli prostě nehodí a Boková-Lišková to nezachrání. Jo, a ten jakože horor s Krauzem, to bylo co? Jestli půjde dál takhle náš filmový průmysl, tak se máme fakt na co těšit. Slátanina, slátanina a slátanina. Jedna hvězda pro mini roličku jinak skvělého Jakuba Koháka

Dožeň, co se dá! (1999)

Skvělá komedie s ještě lepším Christopherem Walkenem, trošku potrhlým vynálezcem, který má strach z atomové války. Ono žít 35 let v bunkru jen se synem a manželkou není žádná sranda, ale přežít se to dá. Ale co venku? Nejsou náhodou všichni mutanti? Na to musí přijít Brendan Fraser, který si ještě musí do pár dnů najít nevěstu (nemutanta) a oženit se. Opravdu se budete výsostně bavit inteligentním humorem s troškou francouzké konverzace

Rocky Balboa (2006)

Viděl jsem Rockyho Balbou poprvé a měj jsem rozpoluplné pocity. Viděl jsem Rockyho podruhé a začal se mi líbit. Viděl jsem Rockyho potřetí a byl jsem nadšený. Tento film je stejný jako sám Sly. Čím je starší, tím je lepší. Krásná nostalgie, která nemůže ublížit. Dal bych pět hvězdiček, ale ty si zasloží Rocky 4, který nemůže být překonaný.

Preludium (1941)

Naprostu strhující komorné psychologické drama o nevěře a odpouštění. Filmový um hlavních hrdinů Štěpánek-Štěpničková je odzbrojující. V pozadí rozhodně nestojí i dcera představitelů Nataša Tánská. Rozhovor dcery s otcem s přáním, že by raději zůstala u matky nemůže nechat jediné oko suché. Nadčasový snímek se skvělou hudbou a dokonalými hereckými výkony. Oficiální text autora je nesmyslný. Doporučují zhlédnout

Mládeži nepřístupno (2013)

No, tak takovou strašnou úchylárnu jsem snad nikdy neviděl. Já se fakt neskutečně bavil. Scéna s koulemi na krku byla úplně super. Některé příběhy slabší, ale jinak pokud jste na fekální humor a podobný kokotiny stavěný, budete rvát smíchy. 70%