Avatar (2009)

Ať si říká kdo chce co chce, tohle je mistrovské sci-fi, které dlouho bude hledat přemožitele (jestli vůbec někdy). Vymyslet si nový svět, jazyk, rasu a vůbec to kdysi dokázal J.R.R. Tolkien a teď pan James Cameron, nechápu vážené Akademie, že tomuhle mohli dát tak málo Oscarů, místo toho je dají podřadnému válečnému filmu Cameronovy manželky. Jediné mínus je snad herecké obsazení, ale je třeba dát příležitost se prosadit novým talentům jenom mi to tam moc nesedělo.

Madagaskar (2005)

Animák alá Shrek, moc přijemné pokoukání pro děti i dospělé, mám tenhle film rád hlavně kvůli tučňákům, kteří jsou prostě boží, i přes moc hezký scénář a vůbec nápad má místy menší chyby 4\5

Batman a Robin (1997) odpad!

Tenhle film museli vymyslet lidi s hodně špatnýma nápadama, i když mi režisér Schumacher nepřijde jako špatný režisér. Dokonce ani herecké obsazení není špatný, teda kromě Arnieho Schwartzeneggera. Tenhle film se prostě nepovedl.

Inception: The Cobol Job (2010)

Moc hezký intro film, mně se moc líbil i nápad s komiksem. Jsem rád, že ho vůbec někdo natočil, protože když jsem se začal dívat na "hranou" Inception, vůbec jsem netušil kdo je Cobol, ale tenhle film mi to vysvětlil.

Klub rváčů (1999)

Surový, drsný film, když má člověk lehce agresivní náladu moc rád si ho pustí.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Od tohohle seriálu jsem nic moc nečekal, ale velice mile mě překvapil. Překvapil mě tak, že jsem nevynechal jediný díl. Ještě nedávno jsem si přál, aby byla natočena druhá série, ale potom, co se stalo s Comebackem jsem rád, že to ukončí "pouze" filmem

Zdrojový kód (2011)

Moc hezky udělaný film s lehce, velmi lehce sci-fi laděným příběhem. Do filmu jsem se nakonec zadíval natolik, že mi přišel až téměř krátký. Nehrají v něm nějaké hvězdy a ani to není nějak silný příběh, ale mě upoutal, podle mě jeden z deseti nejlepších filmů tohoto roku.

Shrek (2001)

Tohle je film od kterého se mají všechny ostatní (nejen animované) filmy co učit, zařadil bych ho do 50-ti nejlepších filmů tohohle webu. Bez přemýšlení 5 hvězd

Temný rytíř (2008)

Rok jsem o tomhle filmu jen slýchal od svých kamárádů a z recenzí, ale pak jsem si ho pustil a nelituju toho, nikdy litovat nepudu, tohle je jeden z nejlepších (možná, že nejlepší) filmů všech dob, kdybych měl tu možnost vybrat deset nejlepších filmů na tomhle webu, tak tohle je jasná volba. Geniální Heath Ledger v roli, za kterou poprávu dostal Oscara, krásný Nolanův příběh a samozřejmě trochu Michaela Caina, legendární film.

Drive (2011)

Tohle je jeden z nejlepších a nejemotivnějších filmů tohohle roku, překrásná hudba, geniální Ryan Gosling a kvalitní příběh, chvilku se sice rozjížděl, ale nakonec jsem se bavil. Tenhle film sem mi tolik líbil, že se na něj koukám už po třetí, podruhé dokonce v originálu a to nejsem žádný angličtinář, tenhle film totiž téměř nepotřebuje mluvené slovo.