Ve spánku (2010)

Jako thriller ano ale jako horor mi to moc nepřišlo a proto jsem trochu zklamán. Nicméně za tu kratší stopáž se toho stihlo více než dost. Film vsází především na napjatou atmosféru a psychologickou stránku postav než na nějaké promyšlené porcování a lekačky.

Lekce umírání (2007)

Námět originální, zpracování průměrné a potenciál nevyužitý.

Hranice smrti (2007)

Hodně příjemné překvapení :) Dílo se inspiruje v klasickém námětu a především pak filmem Hostel. Moc jsem nepochopil obsazení nacistického dědy a a pár nelogických momentů. Přesto bylo brutality a krve dostatek v celé stopáži, ikdyž na můj vkus to nebylo občas dostatečně procítěné. 7/10

Projekt LAZAR (2008)

Chvilku drama, chvilku horor a chvilku akce. Mix žánrů měl potenciál a bylo se i čeho chytnout ale tenhle projekt byl nakonec neúspěšný. 4/10

Pokerový král (2007)

Nudný a trapný pokus o dokument inspirující se WSOP nevyšel. Hvězda navíc za poker :)

Film o filmu: Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) (TV film)

Spousta vizí a nadějných myšlenek slibujících dobrou spolupráci vs. vzpomínání jak jsi to tenkrát všichni užili. Výsledek filmu posuďte sami, filmu o filmu se vyhněte :)

Film o filmu: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992) (TV film)

Hodně slaboučké. Většinu materiálu tvoří filmové scény z pohledu štábu, takže nic nového a zajímavého. Hvězda navíc za Káju a paní Pantůčkovou.

Sanctum (2011)

Z matematického hlediska: James Cameron + inspirace skutečným příběhem ≠ úspěch ║ Z diváckého hlediska: Nesympatičtí herci s nesympatickými výkony a vzhledem k rozpočtu překvapivě průměrné zpracování

Půlnoční expres (1978)

Začátek velmi zaujal, pak trochu dochází dech a od přemístění do sekce 13 už je slyšet jen sípání. Příjemně překvapil Randy Quaid a hudba ve filmu. Zklamalo vyjádření Billa Hayese, že realita byla jinde. Celkově ale nadprůměr 7/10