Poslední pevnost (2001)

Po Brubakerovi další vůdčí věženská role pro Roberta Redforda. Tentokrát je ale vrásčitější a táhne celý film sám. Nabízí se ale otázky, zda by k něčemu takovému mohlo ve věznici vůbec dojít. Navíc drzost a hloupost vězňů vs. neschopnost dozorců byla do očí bijící.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Už ne tolik originální a trhlé jako první díl ale vtip a výborný Jim Carrey zůstali, takže velká spokojenost!

Oběť zla (2007)

Klasický hixploitation horor byl sice z těch průměrných, ale přesto svůj účel splnil. 6/10

Smrti napospas (2006)

Díky bohu, že to režíroval Nacho Cerdà protože ten ví jak navodit tu správnou atmosféru. Výborný horor, který sází spíše na vizuální stránku a atmosféru než na brutalitu a lekačky. 7/10

Divoká karta (2015)

Jason nikdy nezklame! Možná to chtělo přidat trochu na akci ale jinak "stathamovka" jak má být :)

Zavraždění Johna Lennona (2007)

Při pohledu na stopáž je jasné, že se autor snímku snažil to zbytečně nenatahovat, ale i tak přichází onen osudový okamžik až na samotný závěr, kterému předchází psychopatické tlachání a nezáživný děj. Jered Leto to každopádně udržel aspoň na 3 hvězdičky!

Modrý blesk (1999)

V určitých fázích až trochu přehnané ale jinak skvělý Lawrence a povedená kombinace komedie a krimi :)

Barva peněz (1986)

Paul Newman a kulečník? Rozhodně ano!

Arthur (2011)

Možná že kdyby nebyl Arthur takovej šašek a Russell Brand nesympatický herec dalo by se to, takhle tj ale trapná romantika s předvídatelnou zápletkou.

Netvor (1996)

Ač výkon Johna Malkoviche je skutečně famózní, vadilo mi pendlování mezi válečným filmem a psychologickým drama což není úplně to co jsem očekával. Jinak jde ale bezpochyby o kvalitní snímek.