Fantom opery (2004)

Navždy perfektní! Nepřekonatelný film. Krásná hudba a kostýmy jsou nepopsatelné!! :)

Hunger Games (2012) odpad!

Otázka, kterou jsem si kladl celou dobu trvání filmu byla proč. Proč proboha musel někdo napsat takovouhle hovadinu? Tenhle film (a to i přes všechny pečlivosti co v něm byly vidět) je nechutná a kýčovitá kravina. Ó ano! Obětujme se pro své bližní a buďme z toho úplně celí svatí, že oni nezhebnou. Tak či tak by na každého došlo. P.S.: Zamilovaná holka! To je vážně něco novýho. To jsem tu vážně ještě neměli!! (sarkasmus!!)

Edith Piaf (2007)

jindy mooc sexy marion v tomhle filmu vypadá jak zombie .. nevadí i přesto je jedinečná! a film je skvělej!!

Coco Chanel (2009)

no jo další nudnej biografickej film ... nebýt tam audrey tak se na to ani nepodívám . tak typický začátek ! heh! jak u edith piaf ale tamto mělo nějakou úroven!

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009) odpad!

omfg! tak tenhle film je tak trapnej že to ani nejde popsat! kozy megan fox jsou sice luxusní nicméně tenhle film je vážně propadák! tváří se to jako horůrek pro teenagery ale je to , jak jinak!, stupidita a nesmysl :D takovej šmejd :D

Hannah Montana (2009) odpad!

z tohohle filmu se mi bude dělat blbě už jen z těch plakátů :D

Yes Man (2008)

yes!! :D lehce zombírující film a mooooc se mi líbí!

Domácí mazlíček (2008)

myslím že je to fajn film a velmi pozitivní ... název si sice dal vybrat i lepší ale co ... to už nikdo měnit nebude.

Na parket! (2010) (seriál) odpad!

omfg!! další seriál ve stylu hannah montana a hight school musikal ! :D yes jen tohle světu chybělo ! (pro ty co jim to nedošlo, to byla veeeeelka ironie a sarkasmus v jednom) dělá se mi špatně jen co vidím ty reklamy na youtubu !

Můj nejlepší nepřítel (2011)

Celkem zajímavý snímek. Upřímě to byl první rakousko-lucemburský film, který jsem viděla a jsem celkem spokojená. Zápletka a šikovně vystavený děj. Místy však mohl být i zajímavější...