28 dní poté (2002)

Navzdory mé nechuti k moderním sprintujícím zombies musím dát tomuto filmu absolutní hodnocení. (osobně jsem tam hlavně ani žádného zombíka neviděl...však mají nakažení nějakou hypervzteklinu) Jednoduše proto, že si mne film naprosto omotal kolem prstu svou atmosférou.

Úsvit mrtvých (2004)

Jedna hvězda za rozkošné zombie mimčo. Jestli jste fanušci zombie horrorů a už jste jich pár viděli tak se na tuhle verzi Dawn of the dead raději ani nekoukejte. Ostudný hollywoodský popcorn v rádoby hnilobném rouše pro velmi nenáročné.

Transformers (2007)

Efektní rodinná popcornová hloupost přesně ve stylu Michaela Baye.

Sejmi je všechny (2007)

Perfektní akční jízda. Žádné filozofické tlachy, žádné přiblle zdlouhavé rozhovory mapující "temnou a děsivou" minulost hlavního záporáka. Konečně žádné heroické zachraňování světa/USA/lidstva apod. Prostě akce akce a trochu té mrkve na dobrý zrak. U tohohle filmu je potřeba vypnout a jen se bavit. Já se bavil od začátku do konce královskou měrou.

Troja (2004)

Homer se musi obracet v hrobe...

Casino Royale (2006)

Nez zacal film a bezeli ukazky tak jsem komentoval ukazku na film Eragon...jak je legracni ze v hodne novych fantasy filmech dominuje mladickej klucina jako spasa vseho, a ze nejvetsi kult je proste Barbar Conan jako tupa hora svalu co za cely film rekne mozna 3 nesouvisle vety. A ceho bych se nenadal oni toho Conana oblekli do smokingu siteho na miru! Bond pro me ztratil veskery sarm a kouzlo...problemy nonsalatne resene figlem a vtipem...kdepak vezme se pistole a vsechno se vystrili a pak jako nahodou se najde v batuzku obeti telefon s dalsi stopou. Nebyt to Bond tak tomu dam mozna i 3 hvezdicky, jako prumernemu akcnimu filmu.

Cradle of Fear (2001) odpad!

Kdyby tam alespon nebyl ten radoby horrorovej skritek Dani Filth z cradlu tak bych tomu dal alespon tu jednu hvezdicku...