Bílá smrt (2009)

Jedna hvězda za úvodní scénu s vyšpuleným zadečkem Kate Beckinsale... zbytek byl nudný blábol s vyústěním, které člověk čeká od poloviny filmu. Nemluvě o těch jejich lehkých outfitech do -65 stupňů... směšné.

Závrať (2009)

Příjemné překvapení... Osobně fakt nemusím všelijaké naháněčky po lesích s podivnými pošahanými lovci - prostě americkou klasiku. U tohoto kousku jsem však se zájmem dokoukal až do sympatického konce. Jediná škoda je, že nebyl více využit faktor oněch nechutných výšek. Z pořádných výšek se mi dělá zle, takže prvních 20 minut pro mě bylo pošušňáníčko. Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4* , ale přece jen tahle postopadesáté ohřátá omáčka se tentokrát příjemně vyvedla, takže za 4*.

Paranormal Activity (2007)

Tak takhle nemá vypadat horror. 2/3 filmu kamera sleduje postavy (značně nesympatické) ve dne, kdy vedou absurdní dialogy. 1/3 filmu je alespoň zčásti zajímavá, protože se odehrává v noci, kdy se mají vyskytovat nějaké ty paranormální aktivity. Nic naplat člověk musí čekat přes 60 minut, než se dočká něčeho víc, než ťukání a nějakých kroků. Do té doby je to taková zkouška vůle zůstat u filmu a z nudy ho nevypnout, že pokud tohle zvládnete, tak můžete okamžitě přestat kouřit - vůli na to máte. Sám jsem vydržel u filmu jen díky tomu, že tady lidé vyzdvihují konec... no osobně jsem byl z konce překvapen asi jako když každé vánoce jdu najistotu pro nevelký balík pod stromek, který skrývá ponožky. Proč někdo dává více než 3* , nad tím mi zůstává rozum stát.

Zombieland (2009)

Zklamání roku, místo pořádné zombie zábavy ze staré školy se člověk dočká rádoby vtipné teen limonády.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Skvělý výběr hudby, atraktivní prostředí, děj má své slabší i silnější chvilky, jen těm motorkářům ty motorkáře moc nevěřím. Dávám 3* po první sérii, ale rozhodně dám seriálu ještě šanci. Má potenciál, jen toho Hunnama a jeho schopnost měnit na tváři pouze 2 výrazy budu muset přetrpět.

Halloweenská noc (2007) odpad!

Blbost nuda blbost a třikrát blbost navrch! Od začátku do konce film nedává smysl, nic se v něm neděje. Zbytečný film, který oprudil mou zadnici a rozčílil mě, že jsem mohl těch 82 minut dělat něco daleko zábavnějšího a užitečnejšího.... třeba mýt nádobí nebo natírat petřínskou rozhlednu na růžovozeleno. Nevím co má tento film společného s hororem nebo komedií, podle mě vůbec nic.

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Pokud ležíte doma na antibiotikách a bolí vás hlava, že ani číst si nemůžete, tak koukněte na první sérii. Příjemně vám to zkrátí čas marodění. S takovou vzpomínkou jsem okusil druhou sérii a musim říct.... krucifix, to je ale blbina. Uvěřitelné "swat" týmy nahradil v druhé sérii univerzitní A-team pana profesora, který s grácií středověkého válečníka zabíjí potvory hasičskou sekyrou... Zvládnul jsem dva díly z druhé série, dál už to nemá smysl ani v horečkách :-)

Experiment: Zombie (2006)

Se zombie horrorama, co by se daly oznacit za Becka to jde teda pekne z kopce....

Big Lebowski (1998)

Kdybych mohl tak tomu dám ještě * navíc.