Dobrodružství (1960)

Mám rád tajomno, opustené budovy a pusté ostrovy. Romantická zápletka ma tak trochu obišla ale napriek tomu som si prišiel na svoje. Atmosféra za 5*

Avatar (2009)

Sterilné. Pobaví ale vyšumí z hlavy už po pár hodinách. Akákoľvek emócia ma obišla na kilometre. Škoda.

V mene zákona (2009) (seriál)

Toto je komédia a to do bodky. Hlavne keď na začiatku objavia mŕtvolu. To ma dokáže rozosmiať občas aj viac ako celý diel Priateľov alebo Simpsonovcov.

Policejní akademie (1984) odpad!

Nenávidím prvý diel, druhý diel, tretí diel a aj 153. diel. Ja NENAVIDÍM tento film. Radšej budem pozerať filmy s Paris Hilton a rôzne anakondy a pod. Toto je pre mňa jednoducho neznesiteľné.

Experti (2013) (seriál)

Veľmi ma sklamalo keď som zistil kto je ten holohlavý pán na čele tejto bandy. R.I.P Made 2 mate :-(

Naši ma zabijú (2013) (pořad)

Nudné a veľmi zlé. Ja ako vyznávač trápností o tom čosi viem keďže tu patrím medzi vínimky, ktoré reality show až tak nezatracujú. Ale éra tohoto druhu zábavy skončila už v 90tych rokoch spolu s Jožom Pročkom. Drahá Odpakíza, toto ťa zo sračiek nevytiahne.

Kuře na švestkách (2011)

Úprimne ma to dojalo až som sa rozplakal. Bol to pre mňa šok keďže celý film sa niesol v takom skôr melancholicko-úsmevnom duchu. Záver ma úplne odrovnal. Jednoduchý ale krásny.

Šláger na šláger (2002) (pořad)

Toto sa snáď ani nedá hodnotiť. Neviem sa rozhodnúť medzi odpadom a 5*. Hnus je to riadny ale sedím pri tom a nedokážem sa odtrhnúť. Brainwashing najhrubšieho zrna. "Pretty woman si nádherná"

Barátok közt (1998) (seriál)

Seriál, ktorý v Maďarsku fičí už 15 rokov a ktorý zrejme prežije aj tri svetové vojny. Maďarské stanice už nesledujem ale o osude tohoto klenotu som sa extra informoval. Dnes večer pobeží úctihodná 6409 časť.