Mučedníci (2008)

Ono to bolo svojim spôsobom neskutočne smutné. Aspoň ja som ten smútok po skončení cítil. Nič podobné som zatiaľ nevidel. Zaujímavý spôsob ako diváka totálne zhnusiť a zároveň v ňom vyvolať emócie o aké sa neúspešne snažia romantické dojáky.

Hostel (2005)

Mne je úplne jedno kde sa ten film natáčal a že je to žánrová záležitosť. Keď už ale moja sesternica, ktorá vie po slovensky asi tak ako ja po rumunsky povie, že je to pičašág, tak to pičašág je a basta :-D. Btw. Miestny znalcovia žánru by si mali pozrieť film Martyrs a potom by možno zistili ako sa to má robiť.

Chceš mě, chci tě (2009)

Musím uznať, že Gerard Butler je čo sa týka jeho zovňajšku naozaj na zožratie. Ale čo z toho mám keď mi neustále kazí filmové zážitky?

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Škoda, že fanatizmus socialistickej mládže (roz. mojich rodičov) vo mne vyvoláva veľmi nepríjemné spomienky na moje detsvo a tento film. Vždy keď sa blíži nejaký sviatok a v TV vidím ukážky, môj pud sebazáchovy ma núti rýchlo to prepnúť. Asi nikdy nebudem môcť tento film pozerať a už vôbec nie ho hodnotiť. Tento komentár beriem ako svoju očistu.

Tenkrát na Západě (1968)

Ako zaritý odporca westernov, kvôli mojej detskej vinetúovskej traume som sa naozaj bál pustiť sa do niečoho takéhoto. Prekvapenie sa však konalo. Efektné, podmanivé, kultové. Umenie je keď nájdete zopár odpadkov a vytvoríte z toho diamantový náhrdelník. Toto je on.

I Am Weasel (1997) (seriál)

Občas bavilo, občas liezlo na nervy. Nie som práve zástanca kreslenej dekadencie. Rovnako ako pri Chicken&Cow ma tie odhalené časti tela tak trochen odpudzovali. Bol som odchovaný na romantických macíkoch, nepomôžem si :-D

Lilo a Stitch (2003) (seriál)

Ako to mám hodnotiť keď som si vysielací čas dal ako poznámku do mobilu a bol som kvôli nemu ochotný aj cez víkend vstávať skôr ? :-D Šialené a trafené, hlavne vedľajšie postavičky ma husto bavili. :-)

Gran Torino (2008)

Priznám sa, že herecká kariéra Clinta Eastwooda okolo mňa zatiaľ úspešne prechádzala bez povšimnutia. Doteraz som videl jeden jediný film v ktorom hral a nemôžem veru povedať, že by ma bol zaujal. No vďaka tomuto filmu mením svoj ignoratnský postoj. Clint, ja ťa žeriem :-D

Páli jej to! (2013) (pořad)

Toto je príbeh o tom ako sa z jednej celkom fajn neškodnej relácie stane odpad na ktorý sa nepozeráte vy, ale ktorý sa pozerá na vás zo záchoda, z chladničky a bohužiaľ aj z TV.