Christina Aguilera: Beautiful (2002) (hudební videoklip)

Tento videoklip na mňa svojho času naozaj zapôsobil. Pamätám sa, že sme raz celá rodina sledovali telku a toto tam išlo. Všetci sme to s úžasom sledovali a po jeho skončení sme sa všetci tvárili akože sme nič nevideli. Každý bol tak trochu šokovaný ale tváril sa, že nie. :-D No a odvtedy radím Aguieru medzi moje naj :-)

Pták s křišťálovým peřím: Přízrak teroru (1970)

Trochu slabší Argento. To čo ma bavilo pri jeho novších filmoch (hudba, farebnosť, šialenosť) je tu prezentované v decentnejšej podobe. K vraždám sa hádam ani netreba vyjadrovať, to je ako keď sa povie "krvi by si sa nedorezal". V tomto prípade to však platí o to viac, že sa tam tej krvi teda naozaj veľa nenareže. V celku je to ale celkom poctivá práca a príjemné sledovanie. Keď sa však chcete báť, toto asi nebude správna voľba.

Čtvrtý druh (2009)

No ty koks pozeraj to v noci sám. Ja ako fanúšik horrorov som videl už kadečo a vlastne ich už pozerám len tak, že si občas užívam vizuálne orgie. Ale toto ma naozaj dostalo a doteraz sa hanbím priznať si, že som sa z toho skoro posr...

Láska (2012)

Názov je Láska ale v podstate som už dávno nevidel tak chladný film ako je tento (to nie je kritika). Ešte stále mám pri spomienke naň zimomriavky.

Tábor tygrů (2000)

I keď to celé trošku pôsobí ako predohra z gay porna (skúste si napríklad predstaviť, že to neustále obchytkávanie, lezenie do spŕch a polonahé bitky robia ženy) v konečnom dôsledku sa jedná o veľmi zaujímavý počin. Colin Farell je dobrý herec a páči sa mi aké postavy si vyberá.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Prvá polovica totálna trápnosť. Vizuál pekný ale okrem toho bieda. Z tých nelogických vecí som mal chuť rozbiť televízor. Už dávno ma tak nerozčúlil žiaden film a je mi fuk, že sa jedná o paródiu. Druhá polovica fajn. Tá prebehla hladko aj keď som sa zasmial asi 3-krát. Najhoršie momenty - zakaždým sa opakujúce podopieranie "mŕtvych" hercov, aby si pri páde náhodou neublížili. Je to vedľajšie ale mňa šlo z toho priam roztrhnúť od jedu. HUHU!!!

Life Is Not a Fairytale: The Fantasia Barrino Story (2006) (TV film)

Fantasia Barrino v čase víťazstva Superstar NEVEDELA spievať!!! Ak niekto používa jeden vysoký škriekajúci tón a absolútne ignoruje nižšie polohy, tak to spevom nenazývam. Za týmto názorom si stojím a nikto ma nepresvedčí o opaku. Okrem toho je táto osoba vrcholne nesympatická a arogantná. V tomto filme sa to jednoznačne odrazilo. Oproti takému Glitter od Mariah Carey vyhráva táto vec s nelogickými scénami 10:1. Najviac ma dorazila tá z príchodu hlavnej hrdinky na kasting a jej poznamenanie "Je tu veľa ľudí, určite všetci spievajú".

Klub sráčů (2000)

Toto je asi ten najhorší film aký som kedy videl :-D

Suspiria (1977)

Ak by som mal hodnotiť samotný dej, je zrejmé, že by bolo moje hodnotenie neadekvátne. Postavy sa správajú hlúpo, nelogických vecí by sa tiež našlo zopár. Ide o to, že Suspiria ma fascinovala svojou vizuálnou a hudobnou stránkou čo bol aj zrejme cieľ režiséra. Keď chcem vidieť niečo jednoduché a čo ma nenáročne pobaví, musí to byť zo zásady len americká teenagerská komédia?

V těle boubelky (2009) (seriál)

Sledujem v nepravidelných intervaloch. Celkom zábavný a ľahko "namotateľný" seriál, ktorý ma milo prekvapil. Má to dej, má to cieľ.