Qyx a Qyxová (1993) (seriál)

Detektívne vsuvky boli naozaj strašidelné.

Alf (1986) (seriál)

Ja som tento seriál z počiatku nemusel. No teraz po rokoch keď v TV beží repríza tomu naozaj prichádzam na chuť. Ochmonekovci na hrad.

Borgis (1985) (TV film)

Nič prevratné ale rozhodne pozerateľné.

Bídníci (2012)

Muzikál neznášam, ale toto je pre mňa jedno veľké ááááááááách :-)

Drahá tchýně (2013) (seriál)

Problém tohoto seriálu je asi ten, že takých ako je tento u nás ročne vzniká už pomaly 500. Rozpočet na jeho výrobu je až nehorázny v porovnaní s jeho kvalitou. Porovnávať túto sračku so seriálom Dve baby na mizine? . Oproti tomuto zmienený seriál vyhráva svojou originalitou -49846456 < 10000000. A to nie som odporca slovenského serálu.

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Tento rok trochu sklamanie ale stále si myslím, že v porovnaní s ostatnými reality show je Superstar úplne neškodná. Až na tú otrasnú moderátorskú dvojicu.

Deň a noc (2013) (seriál)

Reality show to nie je. Aj Martinke z Turca by som skôr uveril, že to celé iba hrala. Týmto ľuďom neverím ani slovo z toho čo povedia. Na reality show je to neuveriteľné, na seriál mizerné. Nemá to žiadnu pointu, rozhovori nevedú nikam (neverím, že má toto čudo scenár). Na šťastie to nepobeží dlho. Cieľová skupina na túto vec totíž neexistuje... 18.6.2013 Mením názor. Ono je to tak trápne až je to dobré TY KOKOS :-D

King Kong (2005)

King Kong u mňa hravo schová všetky tri diely Pána prsteňov do vačku. Už len tým, že tu hlavnú úlohu zohráva jeden malý cit utopený v miliónoch iných ale predsa krásny, len medzi mnou, Naomi a King Kongom. Tento príbeh som nevidel, tento príbeh som zažil.

Malá princezna (1995)

Jeden z mála filmov pri ktorom si nikdy nezabudnem dopredu pripraviť vreckovky.