Rozprávky z celého sveta (1992) (seriál)

Môj úplne najobľúbenejší Večerníček zo všetkých. Občas až strašidelná atmosféra spojená s podivnou animáciou. Viem, že preháňam ale toto bolo pre mňa v tom čase niečo ako dnes Tim Burton. :-D

Doktor z hor (1992) (seriál)

Zmiloval by som sa ale toto ma neskutočne sralo.

Odplata (2002) (seriál)

Prvé časti ma naozaj zaujali. Neviem čím to bolo ale mali veľmi zvláštnu snovú atmosféru (nemyslím romantickú ). Potom som to prestal sledovať a keď som to znovu po čase videl bola to už zase stará trápna značka telenovely.

Veštiareň (2010) (pořad)

Ako kulisa k nejakej inej činnosti je to náhodou veľmi zábavné :-)

102 dalmatinů (2000)

Postupne aj dalmatínci degradovali do kolónky - odpadové filmy so zvieratkami.

Láskanie (1999) (pořad)

Zbožňoval som keď Andrea Ušiaková začínala vetu "jedna moja známa..." :D

Peříčko (1997) (pořad)

Sledoval to vôbec niekto dospelý? :D

Hit storočia (2007) (pořad)

Pôvodne som dal 3*. Potom som si ale spomenul na odpornú Sisu Sklovskú a jej ospevovaný "hlas". Už len povýšenie spomínanej pani na titul Speváčka je trestuhodné.

Eso (1994) (pořad)

My sme nemali MTV, Vivu, my sme nemali káblovú televíziu, my sme nemali satelit. Ale mali sme ESO! A mali sme jeden malý stôl na ktorom sa veľmi dobre tancovalo. Videné (našťastie) len s Terezou

Vše o mé matce (1999)

Môj druhý film s Almodóvarom. Ja som si myslel, že ženám rozumiem. Myslel som si, že svojim spôsobom rozumiem aj transvestitom/transexuálom. Ja som v podstate ženská duša. Opak je asi pravdou. Alebo sa len s režisérom trocha pocitovo rozchádzame. ALE! Kto si neobľúbil aspoň jednu jedinú postavu vďaka ktorej si povie, že to stálo za to vidieť? Ja ich mám v šuflíku spomienok odložené hneď dve :-)