Lůno (2010)

Vizuálne veľmi pekné, Evička taktiež veľmi pekná. Hudba ako z hracej skrinky tiež fajn. Tmavá, pochmúrna atmosféra - OK. Stále sa ale pýtam čo mi tam chýba, niečo mi tam nešmakuje. Keď chcem vidieť pekné obrázky, nájdem si ich na nete alebo idem do galérie. Ani dej mi nepríde nejak extra originálny. Ale neviem prečo ak uvidím, že má tento film menej ako 70% bude mi to ľúto. Čistý zmätok v hlave. Ponaučenie: Nie vždy sa s postavami dá stotožniť. A s týmito postavami sa stotožniť môže snáď len úchyl (ak to pochopí).

Eva (1982) (TV film)

Snáď presladenejšie ako 7th heaven. Neviem čo mi to chcelo povedať ale vzhľadom k roku výroby je to už zrejme aj tak nepodstatné.

Skoč na to! (2001) (TV film)

Je mi naozaj ľúto, že sa pánovi Claxtonovi jeho plán nevydaril.

Bohémský život (1992)

Napriek čiernobielemu obrazu sa na vás v skutočnosti vyvalí toľko farieb pocitov až je to občas neznesiteľné. Smútok, radosť, beznádej a občasná schizofrénia v situáciach keď neviete, či postavy ľutovať alebo vybuchnúť smiechom nad ich ťarbavosťou (zlomenie umyvadla vo väzení). Bohémsky život je zdá sa veľmi smutný a okolím nepochopený. Aj mne sa zakaždým naskytne jediné pomenovanie - TRTKOVCI

Čo vieš ty, neviem ja (1997) (TV film)

Detského diváka 90-tych rokov by to určite pobavilo. Dnes je to šedý priemer našej televíznej tvorby.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Milujem tú farebnosť, milujem tú gýčovosť. Jednoducho milujem hororové béčka.

Cabin Fever (2002)

Vysvetlí mi niekto prečo to dieťa ovláda kung-fu? :D

Serge Gainsbourg: Heroický život (2010)

Najväčšie osvieženie prišlo keď zazneli prvé tóny ""je taime....bla bla" a ja som zistil, že je to životopis. Občas zábavné, občas nudné a dosť dlhé. Neviem na čo bolo tých 130 minút.

Stopař (2007)

Nebolo to zlé ale sklamanie bolo. Neviem prečo ja stále týmto američanom verím, že raz niečo konečne spravia inak ako to bolo už 1000x predtým robené. Videl som tam záblesky niečoho, dokonca sa mi zdalo, že sa z toho vykľuje nejaká citová dráma... wtf.? :D Nie, ono to bolo klišoidné a XY krát prevarené podíváníčko pre deti a dorast.

Mýtus (2005)

Jeden z najnudnejších filmov . Ono to občas aj malo slušný nábeh ale čo z toho keď sa to vždy zakončilo nejakou nepodarenou bitkou. Nie som odporca týchto scénok ale strkať ich niekam nasilu podľa mňa tiež nie je najsprávnejšie riešenie. V tomto prípade som si dokonca nastavil na DVD časovač a odpočítaval som sekundy, pričom som nervózne podupkával nohou. Nuž a ku koncu som už čo to aj pretáčal. Ešte nikdy som nepretáčal film, ktorý som nevidel...