Bitevní loď (2012)

Takovej námořní Top Gun s mimozemšťanama, mě se to líbilo. Ty lítající frézy byly hustý.

Buba (2022)

Pár vtipnejch míst a celkově dobrá zábava bez okoukanejch herců. A účetní kniha bolesti, či jak to nazvat, mi přišla jako originální pojetí karmy. Na Němce dobrý .

Silverado (1985)

Osmdesátková klasika, pobaví neurazí, nic hlubokýho jsem ani nečekal.

Bez přestání (2022)

Ale jo, dobrý, chvilkama vtipný, byl jsem zvědavej jak se z toho frajer nakonec vymotá.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Fakt masakr, a souhlasím s verbalem, že byla radost se koukat, jak ti neskutečně nesympatičtí hlavní hrdinové a hrdinky ( ty obvzlášť ), dostávaj  přes držku motorovkou. Snad jen ten místní pistolník tam mohl být o něco dýl.

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Skvělý, skvělý, skvělý. Návrat obsahuje všechny prvky, které mě bavily a udržovaly v napětí  ve všech řadách předtím. Jen škoda toho posledního dílu, působí zbrkle a na mě mírně lacině, ve srovnání s ostatními závěry, s vyjímkou osmé řady. Tam jsem měl podobný pocit. Možná, kdyby si serál nechal svou původní délku dvanácti dílů, byl by prostor pro propracovanější a originálnější ukončení dobrodružství mého oblíbeného sériového vraha. I tak, plnej knedlík, vysoký nadprůměr.

Agent (2019) (seriál)

Herecký výkon Saši mě dost zklamal.

Hirošima (2005) (TV film)

Nic nového, ani objevného, 20 minut by stačilo.