• Pohádka

Pošli to dál (2000)

Krásný film, trochu naivní, ale se silným příběhem a konec je naprosto odzbrojující. A člověk má zas o čem přemýšlet...hezky se bavte!

Dopisy pro Julii (2010)

Trošku prvoplánová romantika, ale krásné záběry krajiny a moc pěkná hudba. Příjemný film.

Signál (2012)

Ráda se dívám na české filmy a tak jsem ani tento nemohla vynechat. Děj místy předvídatelný, ale příjemně rychle utíkal a i mě pobavil. Přesto, když jsem si při závěrečných titulcích vzpomněla na "u mě dobrý", uvědomila jsem si, že současná česká kinematografie udělala i daleko lepší, poučnější a zábavnější filmy. Jako jednorázovka po romantické večeři dobrý, znovu bych ho vidět nemusela.

Tootsie (1982)

vynikající. dustin hoffman je prostě borec, úžasně zahrané, nemám slov.

Královna Alžběta (1998)

Nádherné kostýmy, příjemný spád, války jen naznačené a zaměřené spíše na vztahy. Cate Blanchet je dokonalá.

Lovci diamantů (2001) (TV film)

Zbytečně zdlouhavé, naivní. Nemilosrdný otec, který vypadá, že neví, co od dětí chce, nedokáží si nic říct, jen na sebe štěkají. Láska mezi nevlastními sourozenci bije do očí již od prvního setkání a oba slepě věří nenávistnému a zákeřnému bratrovi. Jako pozadí pro domácí práce to ale ušlo.