Týden v ringu (2014) (pořad)

Dávám čtyři kousky. Viděl jsem sice pouze díl o cikánské problematice, ale stačilo mi to. Musím říct, že u moderátora je sice znát, že je spíše boxerem a že se pro ty média úplně nenarodil, ale jeho otázky jsou úderné a na tělo a to se mi líbí... Jinak, vyčítat moderátorovi například to, že na mluvící lidi spěchá je nesmysl, protože ten pořad má jen půl hodiny a aby se to někam hnulo, nemůžou se tam připouštět dlouhé proslovy... Dobré to je. Určitě lepší, než třeba Partie, se kterou to zde někteří srovnávají.

Let číslo 93 (2006)

Velice emotivní film o jedné z největších tragédií amerických dějin - 11. září 2001. Při sledování dění v letadle jsem pasažérům letu 93 přál při jejich vzpouře úspěch, ačkoliv mi bylo jasné, jak to dopadne. A z fanatických výkřiků únosců ,,Alláh akbar" v kombinaci s pohledem z kokpitu na rychle se přibližující zemi mi tuhla krev v žilách. Doufejme, že tímto teroristickým útokem si Al-Kájda podepsala ortel smrti a že bude už brzy definitivně vyhlazena jakýmikoliv prostředky, je to sice nepravděpodobné, ale ze srdce bych to těm fanatickým sviním přál... Čest památce cestujícím z letu 93 a všem obětem 11. září 2001.

Paterčata (2014) (seriál) odpad!

Další díl rozsáhlého cyklu České televize "Jak nasrat většinovou společnost snadno a rychle".

Komisař Rex (1994) (seriál)

Pejsek je fajn, ale jinak je to celý debilní.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Will Smith je sice borec, ale na to, aby tento seriál vytáhl alespoň na průměrnou úroveň, by musel být ještě daleko víc...

Jump street 21 (2012)

Ty vole, tak to nemělo chybu! Ti dva poldové byli Hillovi a Tatumovi snad přišití na míru. Hustá komedie.

Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse (2007) (TV film)

Bohužel, jeden z klasických smutných příběhů našich letců. Josef Bryks byl zjevně vlastenec. Dobrý, odvážný a inteligentní člověk, kterého si musí vážit každý na světě - až na komunistická prasata, která ho utrápila v lágru. Moc dobrý, ale také smutný dokument o trestuhodně opomíjeném muži, jemuž v Británii točili filmy, zatímco u nás ho odsoudili a zavřeli do konce života. Bez ohledu na jeho válečné zásluhy, bez ohledu na to, že to byl slušný muž, bez ohledu na to, že měl ženu a malou dcerku - to je komunismus!

Ženy ve spitfirech (2010) (TV film)

Já tedy nevím, ale tento hodinový dokument o ženách, které přelétávaly s letadly z místa na místo mi přišel zbytečně zdlouhavý a po chvíli nezáživný.

Dostaň ho tam (2010)

No, asi takhle, bylo to dobré, ale mohlo to být i lepší. Párkrát jsem se zasmál, ale nebyla z toho tak bláznivá a pekelně zábavná jízda, jak jsem očekával.