• Thriller

Bastardi 3 (2012)

Myslete si co chcete, ale ten režisér dal jasně najevo to, co se v ČR už dlouho děje a podle všeho ještě dít bude! Je mi sice jenom 16, ale to co se tady děje, by pochopilo i mladší obyvatelstvo. Jediné, co musím filmu vytknout je to, jak někteří (zejména) mladí herci přehrávají. Jinak je to rozhodně nejlepší díl série! 7/10

Srbský film (2010)

Váhal jsem mezi 4 a 5 hvězdami, jelikož nic podobného nezmám! Luxus. 9/10

Resident Evil: Odveta (2012)

Každopádně nejzajímavější a asi nejlepší díl série. 7/10

Gejša (2005)

Dojemné a nádherné! 4 a půl hvězdy. 8/10

Bazén (2001)

Neni to tak špatný, jak se to zdá. Je tam pár originálních scén (třeba už dost x zmiňovaný tobogán), ale nepřekousnu, když vraha na konci podříznou a on se pak ještě zvedne a jede si dál to svoje. 4/10

Chata v horách (2012)

Sem tam jsem ze ztrácel v některých částěch a skutcích "těch inženýrů", ale nakonec nám to Sigourney Weaver pěkně vysvětlila. Děkujme jí za to. 8/10

Satan (2006)

Neznám jinou víc oplzlou filmovou bytost, než je Vincent Cassel zde. :) 6/10

Dracula (1992)

Hodnocení nikdy nepochopim. Podle mě největší slátanina, co je na ČSFD v červených barvách! 1/10

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Bylo to hodně špatný, ale dokoukal jsem to... takže aspoň tu 1* za to, že jsem to dokoukal, i když nevim, co mě u filmu tak drželo :D 1/10

Temné vody (2005)

Hlavní hrdinka sympatická, příběh poutavý a atmosféra skvělá. Nemám skoro žádné vítky. :) 7/10