• Krátkometrážní

Divoké umění (2011) (pořad)

Věda je zábava, Šikulové... všechno na jedno brdo. Tři hvězdy za osvětu.

Šílený Max (1979)

Rozvleklá béčková žánrovka s pozoruhodným charisma.

Stvoření světa (1957)

Milujte se a množte se (perte se a žerte se)! :-)

Tísňová linka (2013)

Žasnu, kolik silných emocí lze vymáčknout z tísňového telefonního hovoru (a smekám nad prací tel. operátorů linky 911). Nebýt "oldschool" závěru, bylo by to efektnější.

Halo: The Fall of Reach (2015) (seriál)

Navzdory zajímavě detailnímu výtvarnému technickému stylu CGI je animace velmi toporná a neživá. Vzhledem k roku vzniku neodpustitelné ani u intra počítačové hry, natož u filmu. Dějově jednoduché, ploché. Přínos tohoto animáku je jedině v doplnění jednoho střípku příběhu do Halo universa.

Keidžo!!!!!!!! (2016) (seriál)

Největší Úlet!!!!!!!! a guilty pleasure roku (ale až po Future Manovi). Jsou anime seriály, které fanservice neobsahují. Pak ty, které ho obsahují. A pak je tu třetí kategorie: Keidžo.

30 minut po půlnoci (2012)

Jakmile se řekne USL + "based on real story" automaticky to ve mně vyvolá skepsi. Tenhle film je ale zatraceně povedenej. Postupně z hutné nehybnosti graduje a nabírá tempo. Doporučuji všem skeptikům, kteří už rezignovali na to, že se na téma 11.09 dá natočit slušný film bez patosu.

Válečnice (2018) (seriál)

Pěkně zpracovaný hraný dokument odkrývající zajímavý kus histrorie válčení. Škoda, že jsou jen tři díly.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Neeson na mě působí na hranici snesitelnosti. To ale platí pro celou sérii. Záporáci jsou vykreslení satiricky. Jediná scéna, která mě bavila, byl útěk z bytu, kde se stala vražda manželky. Jediná postava, který v trojce jde fandit, je detektiv. Teda až na to, že měl Millse zarestit, až zčerná. Nebo spíš scénáristu, který tenhle výpotek zmatlal.