• Reality-TV

Kokosy na sněhu (1993)

Hodně pohodový film, který se sice od své původní předlohy v několika maličkostech liší, i tak je to ale jeden z nejoblíbenějších filmů mého mládí.

Antikrist (2009)

Šokující? Možná. Geniální? Rozhodně. Úvodní černobílá scéna mě dostala na opravdu dlouhou dobu. Skvěle, Larsi!

Zrcadlo tvého života (2012) (pořad) odpad!

Nechci být vulgární a tak se protentokrát vzdám jakéhokoliv komentáře.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Rowan Atkinson v nejlepší formě, jeho oplzlý Edmund se opravdu povedl. Skvělý seriál z prostředí temného středověku.

Sňatky z rozumu (1968) (seriál)

Lahůdka pro všechny milovníky české historie, navíc se skvělým hereckým obsazením.

Iluzionista (2010)

Nádherný animovaný snímek plný emocí, který nepotřebuje žádné zbytečné dialogy. Tklivá atmosféra táhnoucí se od začátku do konce, doplněná skvělým hudebním doprovodem. To je Chomet, jak ho mám rád.

Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Od Miloslava Švandrlíka jsem toho přečetl hodně a jako autora ho mám moc rád. Proto mě toto televizní zpracování tak trochu zklamalo. Doufám, že s přibývajícími díly budu moct mé hodnocení alespoň o hvězdičku navýšit. Zatím tomu ale moc nevěřím.

Pod povrchem (2000)

Přiznám se, že několikrát jsem se opravdu pěkně lekl. Jméno Roberta Zemeckise je většinou zárukou skvělé podívané. U tohoto snímku jsem byl ale tak trochu v rozpacích. Rozhodně jsem, i díky hereckému obsazení, očekával o něco víc.

Bellamy (2009)

Poněkud nudný a zdlouhavý příběh. Holt, Chabrol už není, co býval...