• Reality-TV

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

No to je zas jednou blbost... Proč otravovat diváky vypatlanou, drzou mládeží, ovládanou hip hopem, beat boxem a street dancem, snažící se vypadat "cool"? Tenhle seriál je totální kravina. Do čeho to jenom Libuška Šafránková vlezla...

Tajomstvo mojej kuchyne (2009) (pořad)

Jednu hvězdu za to, že mám rád všechno, co se týče vaření a jídla. Jinak vysoce podprůměrný pořad.

Zničeno ve vteřině (2008) (seriál)

Lahůdka pro milovníky destrukcí a demolicí. Občas vskutku interesantní záběry.

Dokonalý trik (2006)

Další skvělý počin Christophera Nolana, film, ze kterého nádherně dýchá atmosféra staré Anglie. Navíc dobrý příběh. A David Bowie byl taktéž skvělý.

Metráček (1971)

Kdepak, tlustá holka v pubertě to nemá vůbec jednoduché. Doufám, že tento film dodal alespoň trochu sebevědomí všem baculkám, které jej kdy sledovaly.

Ghost Rider (2007)

Vcelku pěkně zpracovaná komiksová oddechovka. Nebude to asi jedna z Cageových životních rolí, ale i tak se mi v tomto snímku líbil. Efekty jsou místy lehce naivní a šly jistě zpracovat lépe, i tak je ale tento film dobře koukatelný.

Můžeme dál? (2012) (pořad) odpad!

Soutěž, která nemá hlavu ani patu. Je smutné, že ČT vysílá takovou blbost v hlavním vysílacím čase. Trapný pokus o zábavu. Zlatej Taxík.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Neskutečně trapní až dementní porotci, srdceryvné scény doprovázené heroickou, epickou hudbou, mezi soutěžícími jeden exot vedle druhého. To vše v produkci věhlasné TV Hovna. Prosím o zavedení o stupeň horšího hodnocení, než je odpad. Ten je totiž pro tento pořad až příliš dobrý.

Hroši v Africe (1979)

Rozhodně jeden ze slabších kousků Spencera a Hilla. Některé momenty jsou vtipné, je jich ale bohužel poskrovnu. Navíc vcelku nezajímavý děj. Tři hvězdy by možná byly moc.

Komu šplouchá na maják (1992) (TV film)

Seriál v podstatě o ničem. Navíc velmi krátký, což je ale možná nakonec jen dobře.