• Reality-TV

Protiúder (2002)

Kde jsou ty časy, kdy Arnie jako herec za něco stál. Tento film je jedna velká nuda.

Indiánské léto (1995)

Takový lepší český průměr. Gedeonovi se pěkně povedla zachytit atmosféra zapadlého venkova i vesnických zábav. Scenérie pak dokreslují všudypřítomná jablka.

Nemocnice XXXXL (2007) (seriál)

Dokumenu, který snad poslouží jako odstrašovací příklad. Těmto až morbidně obézním lidem opravdu není co závidět.

Na houby (2011) (pořad)

Co Čech, to houbař. Konečně inteligentní pořad, který potěší nejednoho milovníka hub, tedy i mě. Snad jen ten Polášek se mohl chovat trochu méně přiblble.

Divadlo žije! (2002) (pořad)

V Česku ojedinělý pořad, který neurazí a zpestří den každému příznivci divadelní scény.

Ray (2004)

Výborný životopisný snímek. Charlese a jeho styl hudby jsem nikdy moc nevyhledával, po shlédnutí tohoto filmu jsem si k němu však alespoň trochu našel cestu.

Moje rodina (2000) (seriál)

Mě tenhle seriál připadne takový ponurý, bez humoru. Někomu se to může možná zdát vtipné, mě však ne.

Rudá Sonja (1985)

Pro někoho kult, pro někoho pohádka. Pro mě tak něco mezi. Rozhodně ale jedna z Arnieho slabších rolí. Scénárista také zrovna nezazářil.

Malý New York (2009)

Tento film jsem viděl v rámci amerického nezávislého léta a rozhodně mě nezklamal. Filmy o mafiánech, ty já mám rád.