Vlkodlak (2010)

Škoda že víc filmů nemá takovou atmosféru a takové efekty...plný počet

Sin City - město hříchu (2005)

Z Devon Aoki jde opravdový strac,bruce willis průměr...tahounem celého filmu se stal precizní Mickey Rourke

Kill Bill 2 (2004)

vydařené pokračkování jedničky 90%

Kill Bill (2003)

společně s dvojkou jediný Tarantinův dobrý film ale za to tak dobrý že by jsem kill bill nazval uměleckým dílem

Tohle je válka! (2012)

Tom hardy je neuvěřitelný herec...ale s tim to filmem ani on nic nesvede ..ten scénář je opravdové peklo a už navíc tisíckrát ohrané

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Bohužel příliš natahované a dalo by se říct že by se harry potter obešel bet tohoto dílu.Společně s ohnivým pohárem asi nejslabší díl ...i tak se dají ve filmu najít dech beroucí scény,zejména pak nalezení bezové hůlky voldemortem.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

ta změna mezi dvojkou a trojkou pro mě byla nečekaná ..nastoupila zde horrorová atmosféra a celé se to natočilo pro starší kolektiv,což je dobře a Gary Oldman?.....to už je taková ta třešnička na dortu !

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

můj první filmový zážitek z Multi kina a hned taková pecka.Když jsem film viděl byl jsem myslim o rok mladší než harry poter a celkové filmy harry potter šli s mým věkem... tudíž se mi líbily všechny díly jak šel čas s věkem..

Co žere Gilberta Grapea (1993)

johnny profesionální jako vždy.a leonardo nám ukázal že už v mládí byl pan herec !