Z pekla (2001)

Film o temných dobách Anglie....1888,doba kdy se ženy živý prostitucí a kdy řádí nechvalně proslulý sériový vrah Jack Rozparovač.Když vrah ve svých dílech pokračuje,začne jeho vraždy vyšetřovat inspektor,velice znalý a s chladnou hlavou myslící Fred Abberline,který je mimochodem závislí na opiových látkách:D...To co ale detektiv nachází ještě neviděl...znetvořená těla žen a vyjmuté některé orgány.Na konec inspektor usoudí že vraždy provádí zednáři a vidí za tim jen výhružku.Jack Rozparovač neni nikdy dopaden ...zabije 5 žen brutálnim způsobem.Zločiny se staly roku 1888.Ve filmu se samozřejmě jak už to tak bývá zamiluje do mladé krásné prostitutky Mary Kelly,která si ovšem myslí že jí chce zneužít a má dobrý důvod.V té době to bylo přeci běžné :)

Jack a Jill (2011)

2 hvězdy za Al Pacina a Johnnyho Deppa....Ale film sám o sobě je blbost..Film je uječená šílenost kde se převlíkájí chlapy za ženský...takový filmy už tu byly víckrát ale nikdy sem nepochopil,co na tom všichni vidí...humor je suchý a herec Adam Sandler špatný jako vždy...nikdy na ten jeho humor asi nepřijdu.

Poslední skaut (1991)

Film o drogách,sportu,nevěře,rodině....Ve filmu jedna dobrá hláška za druhou!Willis dostává prostor vyjádřit svůj herecký výkon naplno.Je tu hromada hlášek a nadávek,které se používají dodnes.Film je sprostý a každý tam mluví jako dlaždič :D...Nejvíc mě dostávala Bruceho chladná hlava a ledový klid:DUrčitě jeden z nejlepších filmů co sem měl možnost vidět.Nejspíš nejlepší film s willisem..

Na vlásku (2010)

Příběh o princezně,která byla ukradena zlou babiznou,kvůli kouzelným zlatým vlasům,které léčí a navrácí mládí.Princezna byla unesena královské rodině a byla uvězněna daleko v údolí lesa.Jednoho dne jí ale navštívil lupič,který jí ..dalo by se říct osvobodil.Byl to první den po tolika letech kdy princezna opustila věž kde byla vězněna babiznou.A jak už to tak bývá,Lupič se zamiloval do princezny a princezna do lupiče :D ...Nebudu vám říkat jak to celé dopadlo ale můžu říct že v pohádce jsou krásné písně a příběh je dojemný :)..Pro mě veliké překvapení a film musím zařadit do top 5Animovaných pohádek!

Thor (2011)

Konečně někdo zfilmoval mojí nejoblíbenější komiksovou postavu:) ....Nikdy bych neřekl že dokáží vybrat herce,který je tak podobný tomu z komiksu Cfris Hemsworth je opravdu skvělý!celý příběh se odehrává mezi třemi světy ... Asgard,planeta Země a Jotunhaim(nevim jak se píše):D ...Jednoho dne,když už je Odin starý,chce předat kralování jednomu se svých synů,Thorovi nebo Lokimu.Thor je ale nerozvážný a příliš pomstychtivý a tak ho Odin svrhne na planetu zemi aby se zde naučil správnému chování.Za ním pošle ještě velice mocnou a silnou zbran Mjolnir (kladivo bouří)Když je Thor mimo Asgard chce se moci ujmout jeho bratr Loki,kterýmu jde však jen o moc.Na konci krásný souboj Thor vs Loki..všem doporučuju...

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Celý film je dělaný na výdělek..tak aby se líbil malým dětem.Mě se i přes to Skrytá hrozba velice líbila.Film nás zavede na úplný počátek Hvězdných válek,kdy Darth Vader je ještě jako malý nevinný kluk.Taky se mi moc líbil nápad s těmi závodními vznášedly,závod jsem prožíval úplně naplno.Trochu se mi ale nelíbilo jak mluví droidi.Takový elektronicky upravený hlas ..to už bylo příliš.Naštěstí to celé zachranuje výborný Liam Neeson,Jake Lloyd a samozřejmě Mr.Yoda :D No jiinak celkový film je úžasný i když asi nejhorší z celé série.I přesto musim dát 95% Poklona Lucasovi

Okresní přebor (2010) (seriál)

Nejspíš jediný dobrý seriál v ČR za poslední roky.

Ledově ostří (2007) odpad!

No to už si snad ze mě děláte..... !!!

Netvor (2011)

Příběh je o zhýčkaném mladíkovy co má vše na co si ukáže.Myslí si,že nejdůležitější věc jsou vzhled a peníze.Pak ho ovšem zakleje čarodějnice do šeredné podoby a poví mu že dokuď se do něj nezamiluje dívka,které by nevadil jeho vzhled tak zůstane prokletý do smrti Ooo veliké překvapení.Na začátku filmu sem byl skeptický ale zhruba po deseti minutách sem se vžil do děje a s napětím sem sledoval film až do konce.Málo kdy se mi stává že ve mě film vyvolá tolik emocí.Ano opravdu sem měl občas slzy na krajíčku.Ve filmu je mnoho dojemných a smutných scén.V čele velmi příjemní mladí herci...Vanessa Anne Hudgens a Alex Pettyfer.