Kameňák 3 (2005)

Tak to je už naprostá kravina. Je vidět, že Troška je režisér pro obyčejné lidi, vesnické burany a ti co moc inteligence nepobrali. Nic pro náročného diváka.

Kameňák 2 (2004)

Vyškrabek toho co zbylo po prvním dílu.

Kameňák (2003)

Od filmu se nedá moc očekávat, je postaven na všech známých vtipech a kameňáků a k tomu i přřizpůsoben příběh. Pokud je film brán jen čistě na komediální a odpočinkové úrovně, pak funguje ale té umělecké se zcela vyhnul.

Z pekla štěstí (1999)

Docela slušná pohádka ale hrozný herci. Kuklová mi pije krev.

Magnolia (1999)

Jeden z nejlepších Andersenových filmů, tak to bez pochyby. Herecké obsazení není až tak hvězdný ale přesto výborný herci s dobrými přesvědčivými výkony. Příběhy přináší vše co život nabízí a propojuje cesty různými náhodami. Každého hlodá to své svědomí a nese si sebou všechny rány života. Postupné seznámení s postavami, soutěží film začal gradovat a ten žabí déšť mě tedy překvapil, ale přesto se mi konec líbil.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Jasně že svým způsobem je film kravina, ale mě se ta akční válka mezi Smithovými líbila a zabavila.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Film nebyl úplně stoprocentní ale přesto dávám vysoké hodnocení, protože si Joe Black i po několika reprízách zachoval stejný názor a pocity. Z těch romantických filmů, je pro mě tento jeden z těch oblíbených. Pokud pominu fakt. že chladný místý neosobní výstup Pitta se mi až příliš nezamlouval. Ale beru, že pro ztvárnění ducha byl nevyhnutelný. Možná to byla zásadní chyba filmu. Výborný Hopkins a překrásná Forlani si určitě obdiv zaslouží.