Okrsek 13 (2004)

Příliš krátky film, Morel ho mohl trošku natáhnout. Jinak Parkour-honička na začátku super.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Seriál mám rád a film Peklo na zemi jsem si oblíbil jen díky některým hláškám a scénam, jinak nic světobornýho. Písně film obohacují ale soundtrack bych si vážně nekoupil.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Tak tahle akční komedie ve stylu bondovek mě fakt bavila. Trocha nadsázky a vtipu neuškodila. Cruise a Diaz tvořili sympatický pár. Jo Cameron vypádá pořád dobře :-) Nečekejte nic chytrýho a náročnýho ale zábava super. Pořádná akční jízda, okořeněná vtipem a romantikou, plno exotických míst, co dodat? Cruiseovka byla lepší než Craigovka!!!

Avatar (2009)

Na tento film jsem šel do kina z větší části kvůli nové technologii 3D, než aby mě samotný film nějak více zajímal. Na duhou stranu Camerona vidím jako jednoho z nejlepších scénaristů a režisérů všech dob, takže jsem se nebál, že by příběh byl fiasko. Avatar byla opravdu ohromná vizuální podívaná, která šokuje, takže jako pastva pro oči si zaslouží plný počet. Příběh byl napínaví a dojemný. Ale nemohu dát plný počet, protože hodnotím z celkového hlediska. Avatar se mi do mozku zas tolik nezaryl.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Kristen se mi líbí ale jako na herečce není co k vidění. O proti jedničce, se dvojka a trojka propadla na hranici únosnosti a s touto ságou končím.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Jak jinak, než vše okořenit vlkodlačím sokem. Mě druhý díl už neoslovil a přemýšlím o tom jestli mám pokračovat v dálších dílech.

Stmívání (2008)

Stmívání jako samostatný film bych viděl jako docela pěknou romantickou podívanou lásky mezi upírem a člověkem, což není špátný nápad. Dám tři hvězdy ale když opomenu fakt, že je to start ságy, který pobláznil určitou věkovou skupinu fanoušků (fanynek). Mě rozhodně ne :-)

Underworld (2003)

Ze všech těch rivalitních filmů s těmito nejznámějšími hororovými postavami poslední doby, shledávám Underworld za jeden z těch lepších.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Proč mám pocit, že každý další film Soukupa je horší a horší.