Gumídci (1985) (seriál)

Gumídci a jejich ,,hopsinková šťáva´´ byli společně s Kačerema moji neoblíbenější kreslouni od Disneyho. Mě se vždycky o víkendu tak nechtělo vstávat,ale vidina dalšího příběhu těhle skákajících hopsalů,mě z tý postele prostě vytáhla--->100%

Bitevní loď (2012)

Film má neskutečně nudnou první třetinu filmu,tahle pasáž byla fakt o ničem...potom se tam začne něco dít a když jsem viděl první záběry stroje z vesmíru...první slovo,co mě napadlo,bylo Transformers. Film je hodně postaven na atraktivitě herců, než na jejich kvalitách. Taylor Kitsch musí ještě hodně makat,jestli chce bejt megastar,krásná Brooklyn Decker to taky všechno sex-appealem neuchlácholí a Rihanna? Ta ať zůstane radši jen u zpívání ...Liam Neeson je prostě Liam Neeson a společně s Tadanobu Asano udrželi nějakou tu hereckou kvalitu nad vodou....když to vezmu kolem a kolem...efekty slušný,herecké výkony průměrné,scénář a film jako takový nenadchne,ale neurazí--->70%

Klub sráčů (2000)

Tak tady poplavu hodně proti proudu a vůbec se za to nebudu stydět! Odsoudit to kvůli nechutným scénám nebo trance hudbě, může právě jen mnohými z vás zmíněný puberťák,protože tahle komedie má velkou kvalitu! Je fakt,že bez scén polknutých fekálíí či vymačkávání akné, bych se taky obešel(na to jsem se ani dívat nemohl),ale smál jsem se celej film! Defakto stejný námět jako u Blbý a blbější. Dvojice neuvěřitelných tupců(paniců),která má nějakej cíl a za každou cenu se ho snaží splnit a během toho zažije spoustu příhod. Určitě bych vyzdvihnul hlavní hereckou dvojku,protože zahrát takřka ve 40ti náctiletý puberťáky,kteří jsou ještě k tomu dementní,jak český zákony,to chce opravdu hodně hereckýho umu. Dj Bulva byl taky výbornej a hudba jakbysmet. A ty hlášky? haha...slušná práce :-D Podle hodnocení je evidentní,že tahle bláznovina řadí diváky do dvou skupin...odpady nebo plná palba. Film je kvalitou lehce nad průměrem,ale když vidim ty odpady,tak volim tu plnou palbu....Tenhle film je tak dementní až to bolí, ale základem u komedie je smích a já se smál!--->90%

My z Kačerova (1987) (seriál)

Společně se zelenýma želvákama moje nejoblíbenější animace z dětství...na tohle se prostě nezapomíná!

Živý terč (1993)

Živý terč,je už podle mě trošku jinej level, než standartní belgičanovo béčko...tohle je víc...zajímavej námět o lovu na lidi a docela dobře akčně provedeno...Henriksen a Vosloo tomu přidali šťávu,nicméně to šroubování granátu na konci,to byl výplod někoho s hodně vykolejenou myslí... 99,9% všech lidí na světě,by ten granát radši zahodilo,ale John Woo nebo kdo,snídali asi vtipnou kaši říznutou drcenýma brufenama...každopádně jeden z nejlepších filmů ,,Žána Klóda,, --->80%

Žhavé výstřely 2 (1993)

Nikdy nezapomenu na scénu,kdy se Sadám ve stylu Terminátora spojil se svým psem,na jeho následné nastoupení do Jeepu a jak si ho ti vojáci prohlíželi...ty chlupy z uší a ten psí nos....haha :-D tenkrát jsem se válel smíchy po zemi...oba díly kvalitou a vtipem obdobné a podle mýho jsou Žhavý výstřely nejlepší parodíí,co kdy byla natočená --->100%

Žhavé výstřely (1991)

Už když na začátku zazvonil borec na zvonek u toho indiánskýho teepee, věděl jsem,že si zase smíchem o trošku prodloužim život :) Parádní parodie na akční filmy,které nechybí nic a už vůbec ne vtip--->100%

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Tyhle zmutovaný želvy jsem měl rád. Krank s Trhačem a jejich poskoci ,,roxtýdy a bíbop,, haha...elitní to skupinka :-D Ty epizody byly super.Nedávno to opakovali na Barrandově a visel jsem u toho,jak za mlada. Prostě ty záležitosti z dětství mají velkou emocionální hodnotu a krom toho byly ještě kvalitní....ty dementní Teleblbís nebo Pokémoni,to už ani ty děti nemůže bavit--->100%

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Na otázku,jaká pohádka je největší klasikou v dějinách československa, asi všichni známe odpověď. Paradoxně ani herci z Německa, pohádce kvalitu neubíraj. Pavel Trávníček a Libuše Šafránková nemají chybu a nejlepší je asi Helenka Růžičků a ten její výsměch :) určitě ikona československé kinematografie, ale máme lepší pohádky--->80%

Top Gun (1986)

Cruisovo odrazový můstek do světa velkých herců Holywoodu,to jest Top Gun. Souhlasim s Oscarem za soundtrack,protože to je fakt pecka song. Cruise se svojí šance chytnul,Kelly McGillis úplně šťastná volba nebyla,ale nakonec to docela zvládla. Moc se mi líbil Anthony Edwards,kterýho si pamatuju z Pohotovosti a Val Kilmer mě taky nezklamal. Herecký výkony ok. Slaboduchý scénář a typická americká lovestory v pozadí nějakýho válečnýho konfliktu tenkrát ještě takovej průser nebyl,ale dneska už by to bylo klišé nad klišé...když si řeknu,že je rok 1986,tak musim dát 80%