Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Super znělka. Někdy hodně otevřený, sexuální, bláznivý, jindy hloupý humor. Ale člověk se u toho nenudí. Nikdy jsem seriál uceleně nesledovala, ale občasně shlédunté díly se mi líbily. Jo a neviděla jsem ani jeden díl s Kutcherem.

Road Trip: Pivní pong (2009)

Hláška jedné maminy v tomhle filmu: " Řeknu Ti něco, co jsem říkala svým dětem celé dětství: "Tvůj otec je kretén"! Je prostě TOP!! :D

Eurotrip (2004)

Já jsen dala pět hvězd a ano, je to trochu přehnané. Ale filmík o partičce přátel, co cestují Evropou, aby se hlavní hrdina setkal se svou láskou, je opravdu zdařilým počinem ve svém žánru, samozřejmě. O humor opravdu není nouze, např. scéna s papežem mi vždycky vžene slzy do očí. A to, jak je zde vyobrazeno Slovensko, je velmi urážlivé, ale když se člověk nebere úplně vážně, také se tomu musí zasmát. Vždyť už jen Miroslav Táborský a jeho desetisekundová scéna je fakt cool. Jistě jsem film neviděla naposled, jako zlepšovák nálady vždy funguje.

Mládí v trapu (2003)

Nemohu si pomoci, ale já tuhle komedii prostě můžu. Úplně super odreagovačka. Na filmy se často víckrát nedivám, ale tohle jsem viděla potřetí a nelituji. Trojka Wilson, Ferell a Vauhgn funguje na výbornou a tyhle komiky já vyhledávám a filmy s nima mám ráda. Jsou to takové snímky, u kterých si vždy říkám, že během natáčení si také museli užít neskutečnou legraci a ta se přenese i na mě, coby diváka. Samozřejmě, není to kdovíjaký filmový průlomový počin, ale příběh tří více či méně sympaťáků, s fajn hudbou a mnoha povedenými vtípky.

Raw (2016)

Pokud možno, nedívejte se na to. Je to fakt kravina. Rádoby zajímavé a šokující téma, ale je to nudné, táhne se to. Hlavní hrdinka klasicky extrémně nesympatická pipinka a o její sestře ani nemluvím. Vůbec celé to prostředí veterinární školy mi přijde absurdní. Za mě určitě zklamání, protože horory mám ráda, ale touhle cestou by se tento žánr rozhodně ubírat neměl,ne ne ne.

Glee (2009) (seriál)

Glee pro mne představuje mnoho. Písničky z tohoto seriálu, které jsou někdy lepší než originály poslouchám doteď. Když se řekne Glee, vzpomenu si na svá léta na střední a na vysoké škole, kde jsme to s kamarádkou přožívaly a ty hrdiny prostě milovaly. Strašně se mi líbí ta kontroverznost, že se opravdu nebojí řešit témata jako homosexualita, transexualita, šikana, rakovina apod. Jde vždy rovnou k věci a to se mi moc líbilo. Bohužel hlavní hrdina Cory Monteith zemřel. Nemyslím si, že to s tím přímo souvisí, ale ta kvalita šla tak strmě a nenávratně dolů, až se chce jednomu brečet. Nakonec jsem se čtvrou řadou se seriálem sekla, protože nové postavy, nový sbor mi přišly neskutečně a nepředstavitelně nudné. Teď, po čtyřech letech se k seriálu vracím a ze setrvačnosti ho dokoukám, ale je smutné, jak skončil a jak nudí.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Filmový průmysl se tímto počinem takřka dotýká svého dna. Že je ten příběh úplně stupidní, to by bylo ještě to nejmenší. Ale film se neskutečně táhne, vůbec nic se v něm nestane a vše co se tam děje je nudné, nezajímavé a příšerně otravné. Hrozně mě vytáčí, že Christian je údajně absolutní nadsamec a narušený člověk, který musí být dominantní, ale to, co v konečném důsledku předvádí je jen vlhký sen obtloustlé autorky knihy. Blé. Že je Anastazia blbá kravka o tom žádná. Svým způsobem obdivuju všechny, kdo za to v kině dají 170Kč, ještě poté, co už po prvním díle viděli, že se jedná o totální blbost.

Naprostí cizinci (2016)

Velmi povedený snímek. Propletené osudy postav, z nichž téměř žádná nemá čisté svědomí a přesto se rozhodnout odhalit své soukromí. Nápad s předčítáním veškerého obsahu mobilního telefonu nahlas před partou nejbližších přátel i životních partnerů je šílený a samozřejmě nemůže skončit dobře. Líbí se mi, jak jsou v tomto filmu pojata témata nevěry, homosexuality. Zase trochu jiný snímek, který donutí člověka zapřemýšlet. Rozhodně stojí za shlédnutí.

Vesmír mezi námi (2017)

Musím říct, že filmík je pro mě příjemným překvapením. Taková young adult romance, s výraznými prvky scifi. Jasně, pokud se zamyslíme do hloubky, je to od začátku, do konce kravina a najdeme tam miliony nesrovnalostí,ale proč tohle u každého filmu dělat? Někdy člověk chce prostě jen sedět a koukat. Velkým plusem filmu je herecké obsazení mladé dvojice, která se mi moc zamlouvala. Asa Butterfield je boží a věřím, že ho čeká obrovská kariéra, protože ten klučina fakt umí hrát. A já být o 10 let mladší, tak si asi lepím jeho plakáty po pokojíčku. Vůbec nelituju, že jsem film zkoukla a nebráním se tomu dám mu z fleku 4 hvězdy, protože nenudil, ,nevlekl se, naopak příjemně pobavil a byl vizuálně krásný, milý, zajímavý a romantický.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) odpad!

Uz ani ten Jimmuv tata to nezachrani. Abslutni dno teto serie, trapne vtipky a hloupy, predvidatelny dej. Muze byt hure?