Kimi no koto ga dai dai dai dai daisuki na 100 nin no kanodžo - Love Mission: Impossible (2023) (epizoda)

Mission impossible začína v Hakari mansion. Tím je odsúdený na zánik ale je vtipne zohrany a cestu k Hakari si riadne užije. Hakarina matka (Hahari san, skvelá slovná hračka) má šialený príbeh o tehotenstve v 13. rokoch, ktorý je samozrejme úplne cez čiaru. Osobne som čakal na záverečný twist, ktorý predsa prišiel.

Kimi no koto ga dai dai dai dai daisuki na 100 nin no kanodžo - Minna Daisuki Mizugi Kai (2023) (epizoda)

Pool časť so sebou opäť prináša aj menšie trable a to je nízke sebavedomie niektorých postáv v blízkosti tých vyvinutejsich. Skúsenému oku hlavného hrdinu však nič neunikne, avšak najprv sa bude musieť popasovať s klinickou smrťou do ktorej ho dostali nepredvídateľné okolnosti. A medzičasom na scénu prichádzajú okazali pool boys.

Kimi no koto ga dai dai dai dai daisuki na 100 nin no kanodžo - Kóricuteki na kanodžo (2023) (epizoda)

Už pri prvých opening scenes ma zaujala postava menom Nano. Tak ju tu máme, na prvý pohľad chladná bifloška ktorú nezaujíma nič len efektivita práce, čísla a výsledky. Ako sa dá vytvoriť si vzťah s takou osobou a rozbiť jej štít nedostupnosti? Nás hlavný hrdina si dáva výzvu, rande v lunaparku, ktoré rozhodne ich ich ďalšom spoločnom živote. Jeho vnímavosť je ozaj obdivuhodná a darí sa mu nájsť si cestu aj k takému stroju ako je Nano.

Kimi no koto ga dai dai dai dai daisuki na 100 nin no kanodžo - Ičaiča kai to omoikija (2023) (epizoda)

Rentaro si uvedomuje, že priateľky by mali byť úprimné nielen k nemu ale aj k sebe navzájom, ináč budú pod povrchom vrieť negatívne emócie. Prichádza tak s plánom hry ktorá má utuzit vzájomné vzťahy. Sleduje reakcie a prichadza na to ze musí sám na chvíľu vzdialiť aby si mohli baby vydiskutovat nevyriesene problémy a pohnúť sa spoločne vopred.