Uvězněna s monstrem (2010) odpad!

Už podle názvu jsem tušil, že to bude hovadina. A můj skepticismus byl naprosto na místě, herecké výkony místy velice vtipné, samotný scénář zhovadiilost nejvyššího kalibru, a provedení to akorát dorazilo. Bohužel, tohle je ztráta času.

Sacrifice (2016)

Průměrná detektivka, nic víc, nic míň, 50% je naprosto odpovídající ohodnocení.

Mayhem (2017)

Sice krvák jak koleno, nicméně musím ocenit námět, na který jsem nikdy předtím nenarazil a určitou filozofii a otázky, které se pokouší dílo v pozorném divákovi vyvolat. Přes prvotní skepticismus mě zrovna tohle dílo hodně zaujalo. Pět hvězd sice dát nemůžu, nicméně takových 85% bych s klidem dal.

Lesní rituál (2017)

Byl to takový jalový, ale zajímavý projekt, provedení se jistě mohlo zdařit lépe. Nicméně i tak poměrně zajímavá záležitost, 60%.

Cold Skin (2017)

Přítěží tohoto snímu je pokus o natočení hororu, přičemž se jedná o poměrně povedené drama se spoustou skvělých procítěných scén... Jistě, žádný "Hollywood", nicméně scény skvěle natočené, leckdy s uměleckou lehkostí, božská příroda, scénář obstojný a herecké výkony naprosto uspokojivé. S klidným svědomím dávám 80%.

The Midnight Man (2016)

Mimořádně nezajímavý horor. Atmosféra limitně se blížící nule, umělé dialogy, scénky klišé 3000. 20%.

Headgame (2018)

Opravdu si nemyslím, že si tenhle film zaslouží tak nízké hodnocení. Ano, sice to není originální námět, něco na ten způsob už tu bylo mnohokrát, nicméně provedení je vcelku dosti zajímavé, a konec, ač trošku očekávaný, nezklamal. Já jsem spokojen a dávám 75%.

Dismissed (2017)

Za samotný scénář nemohu dát plný počet bodů, nicméně provedení vcelku dost zdařilé, spousta napínavých momentů, které byly sice trochu předvídatelné, ale na celkovém dojmu to nezanechalo nezhojitelné rány. 75%.

Kde je Albert? (2012) odpad!

Měl jsem každou sekundou pocit, že se mi z těch velice inteligentních dialogů snižuje I.Q. Připadal jsem si jako když koukám na film, ve kterém hrajou (a jehož scénář psali duševně zaostalí... Ne, děkuji.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Stále stejná "kvalita"... Stále se autoři snaží dohnat nekvalitní provedení softcore pornem a stále se to nedaří. 35%.