Apokalypsa: Vzestup Hitlera (2011) (seriál)

Komentář zbytečně nezahlcuje informacemi a subjektivními interpretacemi - snaží se být pouze popisným, což zde je ku prospěchu. Dokument nabízí i málo známé záběry. Za koloraci hvězda navíc.

Stop (2001) (pořad)

Stručné, dynamické, poučné,...

Historie.cs (2008) (pořad)

Ke škodě pořadu nejsou hosté vybíráni jako názoroví oponenti.

Na hraně lásky (2008)

Příliš slabý scénář, situace a dialogy, při kterých jsem musel neustále kroutit hlavou.

volejte Železnému (2013) (pořad)

Opravdu velmi neveřejnoprávní. Je to jako s bulvárem. Většina lidí jím opovrhuje, přesto je to láká. S Železného názory a jeho viděním světa nesouhlasím možná v 95% procentech. Přesto, stejně jako Volejte řediteli, je to zábavné. Nesouhlasit s blbcem je ztráta času, nesouhlasit s tímto velmi mazaným manipulátorem mě baví.

První republika (2014) (seriál)

Vypadá to na další seriál s nevyužitým potenciálem. Se socialistickou tvorbou o první republice se to nedá srovnat.

Z Gymplu na Vejšku (2014) (TV film) odpad!

Stále dokola omílaná fráze "kluci se posunuli", "film se posunul", "postavy se posunuly", "příběh se posunul", "graffity se posunuly" oproti Gymplu. Co účinkující, to nesympatický frajírek s minimální slovní zásobou.

Natočto! (1999) (pořad) odpad!

Trapná "zábava" tvořená lidmi ne-vkusu pro lidi s ne-vkusem...

Vyměřený čas (2011)

Nahraďme hodnotu "čas" slovem "peníze" a máme tu zdařilou kritiku kapitalistického ziskuchtivého světa v mezích systémové morálky.

Stalinova éra (2007) (TV film)

Pominu-li množství faktických zkreslení, musím ocenit údernost scénáře, barvu a prokládání citáty hlavního hrdiny. Francouzi to umí.