Sígři ve výslužbě (2013) (pořad)

Všichni, co tu píší negativní komentáře by se měli zamyslet. Já teda obdivuji, že si ze sebe dokáží dělat srandu, pro zábavu ostatních. Já se parádně bavím každým dílem.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Někdo říká, že dobré filmy mají vždy tři díly. A to u Pána prstenů opravdu platí. Po shlédnutí předchozích dvou dílů jsem se opravdu těšil jako malý, až si budu moci shlédnout třetí. Stalo se a já jsem opravdu ohromen. Efekty vynikající, příběh také výborný a konec byl nádherný. Některé scény byli zbytečně moc natahované, ale to nic nemění na zasloužench 5*

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Když jsem viděl první díl a byl jsem doslova unesen, říkal jsem si, že dvojka být lepší nemůže. Zmýlil jsem se. Druhý díl je snad i lepší než první. Opět efekty dokonalé a bitvy mě bavili snad nejvíce. Hnedka si jdu pustit třetí díl a doufám, že budu opět mile překvapen :-) .. Opět zasloužených 5*

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Pán prstenů mě nikdy moc nelákal, ale po dlouhém přemlouvání jsem si pustil první díl. A musím říct, že lepší film tohoto druhu jsem asi neviděl. Opravdu propracované efekty a příběh také dokonalý. Zasloužených 5*