Škola Na Výsluní (2007) (seriál) odpad!

Seriál svou odpadovostí tak unikátní, že by se dal klidně ohodnotit pěti hvězdami. To bych se ale u jeho sledování nesměl cítít trapně a znechuceně...

Doblba! (2005)

Petr Čtvrtníček by měl hrát v kvalitnějších filmech... Nebýt jeho, skončil by tento film ve stokách odpadu.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Zážitek, odysea, na kterou nikdy nezapomenete. Chcete-li se otevřít myšlenkám o tom, kam směřujeme coby celek – lidská rasa, toto dílo vám pomůže. Chladná snaha o čistotu bez aplikace subjektivní teorie (čímž se film staví nad knižní plod vzájemné spolupráce S. Kubricka a A. C. Clarkea), s nádhernými obrazy a hudbou.

Hlasy nevinnosti (2004)

Skvěle natočený snímek o dětech bez dětství. Nedoporučoval bych se na něj dívat s českým dabingem. V originálním znění je to úplně jiný film.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

První shlédnutí mě uspalo. Při druhém jsem se po dvaceti minutách šel věnovat něčemu více zábavnému. Řekl jsem si, že mu dám ještě třetí šanci, ale ta nedopadla o nic líp, než dvě předchozí. Nudný film, na kterém opravdu nevidím nic zajímavého.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Taková slabší čtyřhvězdičková zlodějina s vynikajícím soundtrackem. Určitě lepší než druhý díl, ovšem horší než díl první.

Roming (2007) odpad!

Tento film je jeden velký omyl! Jedinou jeho světlou stránkou jsou vynikající Labuda s Polívkou (jenž všechny ostatní přehráli o 101%). Ovšem jen kvůli nim ROMinženýra vidět nemusíte.

Přichází Satan! (1976)

Něvěřil jsem filmu ani ň. Nastaly u mě podobné chvíle, plné nudných pocitů, jako u Ďáblova advokáta (i když tam značně později). Já prostě filmy se satanskou tématikou nemusím. Na horor mě přijdou moc směšné, na nějaké hlubší zamyšlení moc nesmyslné. Omen je 100% sataňák, kdo takové má rád, určitě si bude libovat.

Play (2005)

Pěkné zpracování, které ale tu obrosvkou nudu nezachrání. 60 minut jsem čekal na něco zajímavého. Zřejmě to přišlo až na samotném konci, ale k tomu jsem neměl sílu dojít.

Mazací hlava (1977)

Chtěl jsem film původně nehodnotit, ovšem to by byla chyba, protože kdyby to tak udělal každý, na film by se úplně zapomnělo. A to se v případě tak originálního projektu, jakým Mazací hlava je, nesmí stát.