Konec světa (1999)

Filmy se satanskou tématikou nesnáším, ale u tohohle jsem se dobře bavil. Je to sice "blbost", ale má to atmosféru, spád a hlavně Arnolda v hlavní roli. :-P

Z nuly hrdinou (2002) odpad!

Podstoupit tak léčebnou kůru z Mechanického pomeranče, akorát by se na plátně místo násilností promítalo tohle, vyšel bych z kina vyždímaný jako třikrát vysušená houba. Pro žádný jiný film se ohodnocení odpad! nehodí více jak pro tento odpad! Vyhnout se obloukem, tohle vám bude strkat prst do pusy, až se nakonec poblijete. A potom vám to udělá znovu a znovu...

Skrytá identita (2006)

Zajímavý námět, ale špatné zpracování, které nemá šťávu... Ale Oscara to dostat muselo, o tom žádná. ;)

DumbLand (2002) (seriál)

Stačí přežít nepovedenou první epizodu (anebo se na ni vůbec nekoukat) a pak už Dumbland baví.

Babel (2006)

Film, jemuž dělal generálku nevybroušený snímek 21 gramů. Iňárritu zpracoval čytři navzájem propojená vlákna naprosto geniálním způsobem a po celou dobu tak v podvědomí diváka splétá psychologický obrazec, k jehož prozření dojde až v samotném závěru.

Ro(c)k podvraťáků (2006) odpad!

Kája Janák je prostě hovado. Trapnost střídá trapnost, do toho ošklivý Kotek s rolí undergroundového boha a rádoby drsný příběh, jemuž "osobitý styl" dodává jakýsi pokus o legrační humor. Novodobý konkurent pro o jedenáct let starší blaf Playgirls!

Kontakt (1997)

Pětihvězdičkový film s katastrofálním vyuzlením...

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1. série: 98% ___ 2. série: 92% ___ 3. série: 83% ___ 4. série: 55%

Riskni to s Polly (2004)

Samotný film nic moc, spíš takový průměr na tři hvězdy, avšak postavy, které hrají Philip Seymour Hoffman ("Mám bláto na hřišti."; basketbal), Bryan Brown (squash) a Alec Baldwin (scéna ze záchodu) jsou úplně úžasné a jen kvůli nim mám vždy chuť se na film podívat ještě jednou.