• Fantasy

Paranormal Activity 2 (2010)

Jak už to tak bohužel bývá, pokračování nedosahuje laťky nastavené prvním dílem (o přeskočení nemluvě). Démon, bazénový fetišista, prudí obyvatele domu o poznání méně, padání pánví, skřípot ještě strašidelného strašáka nedělají. Navíc je nejspíš bubák stydlivej, protože se v podstatě ani neukáže. Závěr, vymítání, kříž pocákaný olivovým olejem působí dost směšně. Nicméně za Spáčilovy stravenky nemůžu chtít kino s exorcistickou divočinou. 2,5*

Syn pláže (2000) (seriál) odpad!

Seriál nic neparoduje, on je hloupej sám o sobě.

Třetí princ (1982)

Pohádka o třetím princi je sice jiná, tajemná, krapet děsivá, ale o nic míň krásná. Už od pěti let se s oblibou stavím kletbě Diamantových skal. 4,5*

Hrozba z temnot (2009) (TV film) odpad!

Jsem lepší herec, herečka, střihač, kameraman, režisér, zvukař, scénárista, trikař, asistent, kulisák, catering než kdekoliv, kdo se podílel na týhle hovadině.

Město (2010)

Ano, je to možná romantické, když hezoun s pohnutou minulostí přepadává banky a obrněná auta, ale pořád je to ten, kdo si zaslouží kulku do hlavy. Beni, co to zkoušíš?

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009) odpad!

Kolem 30. minuty jsem si říkal, samé školní blbosti, tak teď to třeba začne. Nic. Kolem 60., tak a teď se doho Harry opře, konečně se v tomhle díle neřeší politika. Zase nic. Uplynula 100. minuta, tak bude se něco dít nebo prožvaníte celej scénář? A nic. U 140. minuty stařík banálně vyšuměl a šlus. Bože, je tuhle mánii nechápu.

TRON: Legacy 3D (2010)

Nitro počítačového světa je chladné, bez zbytečných dějových komplikací. A koho to zajímá? Kdo čeká drama od Shakespeara je prostě na špatné adrese. Tron je jednoduchá, ale přesto strhující kompjůtrová jízda s perfektně vyladěnými elektronickými mágy Daft Punk. 3,5*

14 ostří (2010)

Velké oči Wei Zhao a syčení zmije Kate Tsui (Miss Hong Kong 2004) mně budou ještě dlouho děsit. Ale jinak jednohubka.

Kráska a zvíře (1991)

Klasická animovaná pohádka. WTF? Mně se snad kreslouni začnou ještě líbit. U mě dobrý. 3,5*