• Fantasy

Elling (2001)

Obvykle mi jsou blázni, cvoci a pošuci blízcí, ale Elling byl na ránu. Ten jeho pištivej hlas, brrr. 2,5*

Interstate 60 (2002)

Ncheat si plsét havlu mžůe být i zavába. I60 to jde skvěle. Dnes viděno po druhé, už se těším na po třetí, po čtvrté..... Jeden z nejpozitivnějšich filmů co znám.

Adamova jablka (2005)

Je libo něco nekonvenčního? Adamova jablka patří do TOPky absurdních filmů. 3,5*

Jak vycvičit draka (2010)

Draci už nejsou co bývali, stali se z nich přiblbé nafouknuté užovky, kříženci netopýrů a zdegenerovaní papoušci s velkýma očima a předkusem. O ději ani nemluvím.

Lví král (1994)

Tak nevím, co se mi líbilo vic, jestli písničky, animovaná afrika, atmosféra, zákeřnej strejček nebo "zhulené" hyeny. Každopádně Lví král zaslouženě trůní všem animákům.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Vizionářské, estétovo srdce plesá. Ale ty dlouhatánské záběry a absence jakýchkoliv emocí, zajímavějšího příběhu jsou doslova ubíjející. P.S. Vážná hudba je fajn, ale čeho je moc, toho je příliš.

Kletba Blair Witch (1999) (TV film)

Sežral jsem jim to i s navijákem. Dobrá práce!

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Díky Claydonovi vím jedno, kdybych nebyl ajťákem, byl bych zabijákem lesbických upírek. 2,5*

Lady Blue Shanghai (2010)

Nevyvážené. Marion hraje jak o život. Režíruje to ale nějakej žudlař, kterej nezvládá dát reklamě na Diora odpovídající punc výjmečnosti a luxusu. Překvapení. On to režíroval Lynch?! Ten Lynch?! 1,5*