Osm hrozných (2015)

První dojem........................................................................nudil jsem se sakra...těšim se 3roky na precizně natočenou nudu...

Metro Manila (2013)

Po peckách Serbuan Maut 1 a 2 teprve třetí filipínský snímek z britsko-filipínské produkce,který jsem viděl.Vážně na mě udělal dojem.Doporučuji všem milovníkům akce i emotivních zážitků.

Killer (1989)

Konečně!!!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Určitě adept na plešouny.Mistr Di Caprio jde na jistotu a když nezabral fantastický Wolf of Wall Street,tak Revenant zkrátka musí.protože do toho dává maximum (jestli ovšem nepromění tu 5 6 nebo jakou už vlastně nominaci,nemá už dále smysl předávání cen Akademie jakkoliv sledovat,pač to kráčí úplně jiným směrem než by filmová díla a tvůrci zasluhovali a nemyslím si,že je to fér.Redaktoři v Cinemě toto podhodnocování a nadhodnocování děl nazvali konzervativní.To ve finále sedí!).Faktem ale také bohužel je ,že komplexně Revenant sice posloužil jako velmi kvalitní,napínavá a vizuálně pohedná podívaná,ale napodruhé šli dojmy strmě k zemi.Není to ten tip filmu,co schovává přehršel detailů a odpovědí a především postrádá cokoliv,co by mu zajistilo nesmrtelnost....Zkrátka (jako Avatar třeba) bude Revenant jednoho dne průměrná podívaná.

Ed Wood (1994)

Jestli pan Wood hýřil odhodláním a energií v reálu stejně,jak ho prezentuje Depp ve filmu,musí bejt Woodovky fakt síla.Ed Wood totiž neměl ani ponětí,co dělá,si myslimAle byl to srdcař jako prase,to se musí uznat.Film boží,nejvíc mě ke shlédnutí táhla věta nebo skoro citát "Snímek mapuje nejplodnější tvůrčí období nejhoršího režiséra všech dob!"To je poezie.

Alenka v říši divů (2010)

Tenkrát to byl můj první 3D film v kině a pamatuji si jako dnes,jak mě kamarádi nemohli z kina dostat.Seděl jsem jak přikovanej a ani nehlesl.Stačilo půlgramu heroinu a mimo toho superpohodlnýho křesla a hlavně toho skvělýho matroše mě docela bavil i ten film.......kurva,jaxe jen menoval.

Velká ryba (2003)

Forrest Gump,Amarcord a Život Je Krásný v jednom balení....No tak vůbec.Spíše miloučký film na 2 kvalitní použití.Kterému ovšem chybí srdce ve svěráku..vlastně se zde žádné uvěřitelné drama nekoná...Tvůrcova fantazie má v tomto případě nevyužitý potenciál až hanba.

Střihoruký Edward (1990)

Mluvit o tomto příběhu (a jeho sdělení) jako o pohádce je sice příznačné,ale velmi pohodlné.Pastelové barvy na předměstí,vypadajícím jako malířova paleta,vtíraví a vlídní sousedé,teplo domova ,pouto přátelství.Tohle vše je vlastně jen obrácené zrcadlo.Obrovská žumpa smradlavých žabokachních mrdek,kde předsudek líže kundu xenofobní sociofobii a dezorientovaná jihovistka varhaní do rytmu budoucnosti.

Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Velký dík BERZERKEROVI!!!

Klub poslední naděje (2013)

Hodně zasloužený čtyři.......s odstupem času chápu víc....oskar pro Leta je samozřejmostí