Jméno (2012)

Musím říct,že na tak vymazlenou a přesto velmi minimalistickou(co do exteriérů) lahůdku jsou téměř dvě hodiny moc a moc.Přesto lepší čtyři za sympatické postavy,inteligentní humor,parádní plynulost a hlavně za to.....i když se milujeme sebevíc,vždy v sobě vůči někomu blízkému máme určitý nesouhlas s něčím konkrétním a prostým,v rámci jisté rovnováhy ovšem zůstáváme ,,diskrétní''.Oddychovka se vším všudy.

Potkal jsem ho v ZOO (1994)

Jedna pěticípá za milou atmosferickou hudbu.O filmu nic,svým dětem ho pouštět nebudu a mě to nebaví.

Kdo chce zabít Jessii? (1966)

Olinka Bérová,nejkrásnější herečka všech dob.Hlavně díky tomu,že na plátně nikdy nezestárla.Navíc měla v životě větší štestí než ambice a na její pověstnou skromnost toho dokázala přemnoho.

Píseň moře (2014)

Tento snímek je synonymem pro adjektiva významu kouzelný,podmanivý,roztomilý,dechberoucí......Brendan a tajemství Kellsu stejně tak a komu stále nedochází,co tím myslím.........např Forrest Gump je nejvyšší množinou pro takové pocity.Ale nesrovnávám,jen naznačuji.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Syrový.......very RAW...Docela to semnou hejbalo,teda.Myslím,že kdyby to bylo jen krapet hollywoodský,tak.....Ale kdyby byly v řiti ryby neutrácel bych za vepřový...Je to originál tak jak to je.

Truman Show (1998)

Myslíte,že si všichni zapálení Uličníci nebo Růžový Zahrádkáři připadají jako Truman,s vyjímkou toho,že se jim to líbí,teda???

Horton (2008)

S odstupem času zbyly Hortonovi pouhé dvě za animaci.

Maska (1994)

Skutečně jediný snímek,kdy mi levitovala peřina z Cameron Diaz.Jinak mě fakt sere,cukr jí padá i s chlupů na rukou.