Dej si pohov, kámoši (1993)

Jojo,tohle je doslova oddychová záležitost.Fakt milá prča.Ani pokračování neurazilo.

Česká RAPublika (2008)

Jako kvality tento pseudodokument asi má...!Ale zcela jistě se netýkají tématu a ,,tvorby" těch trapáckých pozérů s rovnýma kšiltama!!!

Kurt & Courtney (1998)

Tak tato konspirace vážně pobaví!!!Svojí trapností zcela určitě!!!

Aphex Twin: Come to Daddy (1997) (hudební videoklip)

Chris Cunningham je pašák a Aphex Twin(se čtyřkama nebo bez) taky!NEPRŮSTŘELNÁ KOMBINACE.

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Nevím,jak dalece je zinscenovaná anketa této TV soutěže,ale každopádně hvězda za bezmeznou trapnost a ještě v jednom z nejodpornějších jazyků na světě!!!

More (1998)

Nikdy bych nečekal tak silný emocionální zážitek u shortfilmu,jaký jsem doslova prodělal u MORE!!!Tohle je pecka.

STOMP: Out Loud (1997) (TV film)

Jelikož se již pár let věnuji bicím nástrojům a akustická forma těmto nástrojům sluší nejvíc,stačí přidat pár párů šikovných ručiček plus vše,co vydává nějaký zvuk a máme tady skvost jako zde hodnocený STOMPgroup!Jedinečná kapela,jedinečná choreografie,jedinečná kompozice rytmů!Nevadí mi ani jednodušší rytmy,se kterými kapela nejčastěji pracuje,Je nutno brát v úvahu počet členů a doprovodnou choreografii!

Klub sráčů (2000) odpad!

Jsem rád za doslovný překlad filmu,který do puntíku definuje film,herce i tvůrce samotné!!!Prostě hnus!!!

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Velmi líbivé pokračování.vsadím se,že tvůrci ještě přivedou na svět dalšího sourozence.To je jisté.Každopádně bez dalších okolků dávám 4 hvězdy,2 za animaci,jednu za příběh,jednu za veškeré zbývající kvality,které snímek nese.Jen jsem zvědavý,jak vysoko se ,,vyšvihnou" následující animáky ,tentokrát PIXARovky Finding Dory,Toy Story 4 nebo Incredibles 2 či Cars 3(dvojka byla teda hodně špatná).... jako pokračování snad nejlepších animovaných filmů vůbec.Beze sporu patří tyto ,,pohádky" mezi Top 10 nejlepších v dějinách amerického animovaného filmu!!!

Wrestler (2008)

Rozhodně to není záležitost na jednu noc...