Mank (2020)

Tvl.....v životě by mě nenapadlo, že mě bude Fincher nudit... Natočil film pro tátu,za to dám dvě a čau.... technická stránka brilantní,ale....Fincher má svou škatuly

Joker (2019)

Asi se neznají starý Scorseseovky a kriminálky ze 70tých let (převážně Lumet), který Phillips doslova vykrádá a ani se s tím netajil.Phoenix je ovšem jiná kapitola,to jako jo,i když pojetí Ledgera nepřekoná ani takovej frajer jako je on.Konečný dojem = neurazí, nenadchne.

Vánoční prázdniny (1989)

Tvl,to je utrpení!!!Úúúplně první dabing je ten nejlepší ,Clarka dabuje Ivan Richter, Ellen zase Dagmar Čárová atd....A tam fungujou i všechny smrtící fóry, který ostatní TV dabingy poslaly do kopru!!!

Deník Bridget Jonesové (2001)

Stává se ze mě sentimentální hovado... zvedám navzdory vykradení scény z Ceny za něžnost (kabriolet a šátek).

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Oproti Maddie o tři úrovně lepší krimi dokument Based o the true story

Kam zmizela Madeleine McCann? (2019) (seriál)

Je to vystavěný tak, že si seriál udrží bezpečně vaši pozornost.V dnešní době průměr ,na který se dobře dívá.

Mlha (2007)

No kundovina

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Proč jsou některé díly vynikající a některé k uzívání???Pilot je perfektní rozjezd a konec ?????To se zkrátka nevidí a největší genialita poslední scény je v tom, že si ji nikdo nedovolí kopírovat ,jako se to děje u většiny děl na téma mafie, které jedou z 80% přes kopírák doslova!!! Finální scéna je jedna z nejděsivějších,co znám a to mám většinu nejlepších gangsterek pod palcem!Jo zaslouží plnej kotel.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Jestli to nedáte jedním dechem,tak na to ani nekoukejte! Doteď nechápu,čím mě to tak uhranulo (krom Anyi),ale nemůžu to dostat z hlavy!Je to dosti jinak převyprávěné než na co jsme zvyklí,je to zkrátka zvláštní a podívejte se na to!!..................11.11. 20 - 16. nejlepší seriál???To teda ne!Je to skvělý,ale tohle je hype