300: Bitva u Thermopyl (2006)

Krvavé, nemilosrdné, perfektně natočené, efekty výborné, akční a bojové scény senzační. 300 je asi jednak nejlepší historický snímek tohoto století, ale zároveň jeden z nejlepších akčních snímků a to nejen tohoto století, ale všech dob. Je pravda, že většinou tu převládají brutální a krvavé efektivní scény a nahé ženy, a tak by to řada lidí nazvala jako spodinu, než spíš historický film, ale nemáme my rádi tohle? Takhle zvrhlé akční historické filmy přeci milujeme a Zack Snyder nás očividně uspokojil senzačně. Vzpomínám si do písmene tuto školní látku, kterou jsme dříve probírali, a za tento film jsem byl hrozně rád. Pro mě nejlepší Snyderův film...

Ostrov (2005)

Blbost nadevše. Sci-Fi žánr mám ze všech rád nejméně a Island je jeden z důvodů, proč nemám rád science-fiction. Od první minuty jsem věděl, že tenhle film je nic pro mě. Už jsem tomu dal dokonce odpad, ale řekl jsem si, že nebudu přeci jen tak krutej a dal jsem tomu tu jednu hvězdičku aspoň za McGregora a Scarlett. Film jinak jako odpad stále zůstává.

Mizerové II (2003)

Jeden z mých nejlepších akčních filmů a srdcovek a docela i můj velký filmový zážitek a můj nejoblíbenější film točený Michaelem Bayem.Dvojka Lawrence a Smith se k sobě hodí perfektně spolu v akčních scénách jsou takoví pošuci které jsem snad ještě neviděl.U filmu jsem se ani vteřinku nenudil a vždy když si ho zapnu tak se bavím a směju se někdy tak že to je slyšet skoro po celé ulici.100%

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Je mi z toho na blití řeknu jen dvě slova ,,TOTÁLNÍ SHIT''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!