Hříšný tanec (1987) odpad!

Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl.Kdybych měl sestavit pořadí svých nejhorších filmů, tak tohle bude mezi prvními deseti.Už jenom z hlavní písničky se mě zvedal kufr a poté celý film no hrůza.Vím že se to většina lidem líbilo já jim taky nic neříkám každý má svůj vlastní názor, ale já jsem se u tohoto filmu hrozně trápil přišlo mi to jako mučení ještě k tomu když to dávali v den kdy měli dávat můj oblíbený seriál ten měl totiž dočasně pauzu tak tam dali toto takže mě ještě k tomu ten film naštval a pak ještě k tom to byl takovej shit.0%

Expendables: Postradatelní (2010)

(BEST OF SYLVESTER STALLONE) Nejlepší Akční nářez všech dob! V životě jsem u akčního filmu neviděl tak úžasné obsazení! Nejlepší akční hvězdy v jednom, to snad nemůže dopadnout zle? A také nedopadlo. Expendables je můj nejoblíbenější akční film co jsem kdy viděl a zřejmě se na tom nic nezmění, a ani ne dvojka, u které všichni říkají, že je o dost lepší, pro mě je a bude lepší a z této blížící trilogie jednička nejlepší (myslím :-)). Milovník akčních filmů tu nemůže být více nadšenější, prostě dokonalé. Ty co tomuhle nářezu nedali pět hvězdiček, tak nemají rádi akční filmy a nebo jsou trošku rozmazlení, ale já jim to nebudu vyčítat, pač má zde každý svůj názor. Nicméně tohle je vrchol všech akčních hvězd co zde působily a pro ty méně známé viz. Couture, Jet Li je známý, ale v porovnání s ostatními to taková známá akční hvězda není, Crews to je velký úspěch a zkušenost.

Machete (2010)

Spolu s Expendables je to zaručeně nejlepší akční thriller co jsem viděl za poslední dva roky.Skutečně to byla skvělá podívaná a v okolí Grindhousových zabijáků už mám jasno.Tolik jsem se na film těšil a rozhodně bylo na co.Bylo to ještě k tomu krvavé takže o další hvězdičku navíc Danny Trejo dal dnes přednost pořádně ostrým mačetám a dělal z toho opravdu vinikající show.Rozhodně můj nejoblíbenější film v režii Roberta Rodrigueze.Už tu byl jeden skvělý film DESPERADo a ten byl úžasný a toto je ještě lepší.100%

Kickboxer (1989)

Můj nejoblíbenější film s Van Dammem sleduji ho každý rok a stále mě to baví vážně mistrovské dílo.Jojo Van Damme je prostě legenda.

Rio (2011)

Další bezva animák nic nemůžu vyčíst.

Zombieland (2009)

Snad ten nejlepší remake na zombie komedie z USA.Snad ještě lepší než Shaun of the death.Opravdu naprosto skvělá horrorová komedie.Skvělá zábava americký humor mě tentokrát moc překvapil skutečně vynikající.Ruben Fleischer si do filmu vybral i skvělé obsazení opravdu smekám.Woody Harrelson by v tomto filmu chybět prostě nemohl.Ty zábavně scény jsem si musel i několikrát přetáčet a stále jsem se bavil dokud mě smích nepřešel.Perfektní komedie se vším všudy.Zde je vidět že i remaky v zábavném smyslu dokážou být užasné.99%

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je naprosto famózní seriálové brutální dílo a že jich je teda málo. Jediná kriminálka kterou jsem si zamiloval už od samého začátku.Dexter se pro mě samozřejmě stal mou nejoblíbenější postavou v seriálovém světě a samozřejmě i jeho představitel se okamžitě stal mým oblíbencem.///1.Série: 100%- Jako u každého skvělého seriálu nejlepší série ze všech.Prostě famózní začátek už od prvního dílu./// ///2.Série: 99%- Trošku slabší, ale hodně zajímavé, hlavnímu Antihrdinovi pomalu teče bot což znamená že na téma dnes nebude vrah, ale zřejmě hlavní záporák v této sérii bude Dexterův největší nepřítel a to jeho kolega./// ///3.Série: 99%- Asi to nejslabší z celého Dextera, ale pořád dobré místy už překvapivě nuda, ale nic vážného.Po asi prvních třech dílech této série se to začíná vyvíjet velmi zajímavě./// ///4.Série: 100%- Dexter se opět vrací v plné parádě.Tentokrát už jako starostliví tatínek který pátrá opět po dalším velkém vrahovi.Kdo je v této sérii vrah je jasné už od prvního dílu této série což má malé plus no a Dexter taky s Rituškou mění doupě.Takže něco nového./// ///5.Série: 99%- Rozloučili jsme se s Julií Benz takže ze začátku hodně bída nakonec se po dvou dílech vše vrátilo zase do normálu a mě se to opět začalo moc líbit.V této sérii si už jen stačí zvyknout bez Julie Benz.///

Válka světů (2005)

Vskutku další geniální geniální Spielbergovo dílo.On je zřejmě jediný režisér u kterého je mi buřt zda je film z roku 1960 a nebo 2012 je mi to fuk a nebo sci-fi, válečný, drama, akční, dobrodružný u něj se zkrátka bavím u každého filmu a War of the Worlds to opět potvrzuje.Jedná se o klasické Spielbergovské sci-fi.Mimozemšťani nás znovu navštívili, ale tentokrát v plánu nás vyhladit.Je to však ještě ne starý film takže efekty už byly daleko lepší takže a akční scény ještě skvělejší.Já se snad u tohoto filmu možná vůbec nenudil možná jenom pár scén s Timem Robbinsem poté co ufouni nebo říkejte si tomu jak chcete odešli z úkrytu, ale i to bylo zajímavé.Sice Spielbergovi klasiky jako E.T., Indiana Jones, Close Encounters of the Thirth king, Jaws, Jurasic Park to se s tímto prostě nedá srovnávat a nebo Schindler's List (to mě zrovna moc nenadchlo, ale pro většinu zde rozhodně ano).Tohle však byla také skvělá podívaná já se moc bavil a obsazení bylo také skvělé.Prostě 100% a Fertig.

Comeback (2008) (seriál)

Vtip to mělo a to velice originální. Samozřejmě hlavním důvodem proč vidět tento seriál je určitě Martin Dejdar. Ale například takový Tomáš Matonoha je také perfektní herec, kterého mám rád a který mi zde také sedl. Díl co díl to bylo navíc lepší, až na tu poslední sérii obsahující cca osm dílů, které už ztrácely svůj vtip, oproti první sérii. Jednou také konečně solidní český seriál. TOP EPIZODY: Lexa a porno, Křeslo, Prohozz, Koprovka, Heavy Christmas, Zdravý a nemocný, Simonina volba, CzechSteh (není to podle pořadí).

Kovbojové a vetřelci (2011)

Dnes kašlu na zdejší hodnocení.Já prostě vím na co do kina vyrazit a zajít na tuto Favreauovu pecku se rozhodně vyplatilo.Kombinace žánru western a sci-fi byla docela zajímavá a já si ten film naplno užil a nenudil ani chvilku.