Mlčení jehňátek (1991)

Když jsem se připravoval shlédnout film byl jsem natěšený a zvědavý co film přinese.Ovšem najednou se mi skoro nic nelíbilo.Herecké výkony byly dobré t obylo jediné co mě zde zaujalo jinak film se mi sám o sobě nelíbil tak alespoň ty 3* za snahu herců.

Pátek třináctého 2 (1981)

Steve Miner je bezpochyby nejlepší režisér této série a jeho dva díly, které natočil se mi moc líbily. Jedná se možná o béčkovou sérii a také to rozhodně není a nebude nejlepší horor na světě, což se poznat nedá, ale mě se tahle série líbí. Jason je můj asi nejoblíbenější zabiják a tahle série je má nejoblíbenější série vůbec, po sérii REC.

Pátek třináctého (1980)

První díl byl senzační, ale na budoucí díly to rozhodně nemělo.Přesto jsem se i tak bavil i když to zrovna nebyl úplně perfektní možná to je proto že se ještě na scéně neobjevil náš známí Jason, ale jeho ztřeštěná matka, ale aspoň jsem se mohl těšit na další díl.69%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

S tímto filmem jsem prožil půlku svého života a líbilo se mi to.Byla to velká jízda a zde to vše na dobro skončilo a skončilo to asi v tom nejlepším světle.Dlouhý rok jsem čekal na největší filmové finále všech dob a rozhodně bylo na co.Za své dlouhé čekání jsem zřejmě dostal pod nos perfektní film.Je to jednak smutné že už vše je u konce, ale za to je na co vzpomínat.Po tomto shlédnutí mi zřejmě začal celý život od znova.Provádělo mě to skoro celý život a tak nějaké stopy to po mě zanechalo, ale jak říkám alespoň je na co vzpomínat.Nicméně film se mi moc líbil už po shlédnutí šestky jsem byl zvědavý jak to tedy celé dopadne a nakonec skvěle.Ono vlastně nejde o to jak to dopadlo přesto že i když nějaký film dopadne smutně vždy je to i přesto trošku veselejší.Hlavně jde o to jaký film to byl a u mě to byl naprosto nádherný film.100%

Killer (1989)

Akční filmy z Hong Kongu mě vždy bavily a toto mě nesmírně potěšilo.Kam se hrabou americké stupidní přestřelky kde po sobě střílí tisíc kulek a sotva se trefí.Vynikající výkony herců opravdu takový film jsem už hodně dlouhou dobu neviděl.///Hodocení 100%///

Vřískot (1996)

Vynikající horor žádný lepší jsem v životě neviděl a jsem si jist že už nikdy neuvidím díky tomuto snímku jsem si oblíbil horory.Prostě nejlepší film.100%

Čelisti (1975)

Bezkonkurenčně nejlepší film o žralocích.A také asi nejlepší Spielbergovo dílo.Nevím, jestli se jedná o horor, pro mě to je skutečně jen thriller, ale senzační.Doporučuji, pokud jedete v nejbližší době na dovolenou, tak nemějte v plánu toto.S Krvavou Lagunou jsou Jaws jediným zvířecím hororem, na který se dá dívat.

Záhada Blair Witch (1999)

Tak tento film byl vynikající a po tom trapasu ze 3.dílu Paranormal Activity jsem si tímto spravil náladu.Velice zajímavý a napínavý horror ve kterém ani nic moc strašidelného skoro nic není, ale ten zoufalý pokus o útěk to bylo hrozné.Radši si ani nechci představit, kdybych v tom lese měl být já.No a nakonec když ve filmu čekáte na ten konec totálně vás to sem zanese jen škoda že jsme neviděli tu odpornou čarodějnici jestli tedy vůbec byla, ale po té jak jsem na film myslel ještě pár hodin po dokončení wow už dlouho jsem takoví perfektní horror neviděl.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Prostě BEST!!!!Nevím co můžu k tomuto filmu dodat vyčíst tomu prostě nic nemůžu protože to je ten nejvíc nejlepší film na světě a já jen tomuto filmu můžu dát.Je to vážně smutný a dojemný snímek s nakonec dost smutným, ale za to krásným koncem.Franku Darabontovi se povedlo natočit nejlepší film na celém světě a opět od Stephena Kinga.Kinga se můžou číst krásné a dojemné věci a já jsem v životě neviděl krásnější a dojemnější a smutnější film než právě Shawshank Redemption.Frank Darabont alias specialista na krásné, smutné a dojemné filmy z vězeňského prostředí dokázal natočit nejlepší film na světě a ne jen pro mě, protože je to vážně ten nejlepší film na světě.Stephen King může být hrdý.Teď fakt lituji že na ČSFD není větší počet hvězdiček na hodnocení, protože jen tento film si to vážně zaslouží.///Hodnocení ******101%///..... viděno 2x

P.S. Miluji Tě (2007)

Jeden z nejkrásnějších filmů o lásce, to fakt uznávám, ale čekal jsem trošku něco jiného.kdybych nečekal to, co jsem čekal vysolím plný počet, bohužel musím dát jen čtyři hvězdičky za pár nudných okamžiků.