Ray (2004)

Tak o Ray Charlesovi jsem věděl jen tolik, že hrál dobrou hudbu, proto jsem jsem se na tento film těšil. A mohu říct, že jsem se plně dočkal (i když prvně v německém znění). 9/10

Mamma Mia! (2008)

Jak jsem "mladý" a ABBU jsem nezažil, tam mi to přijde jako zneuctění. Nu co nikdy to nebude pvní ani poslední, a hlavně je to výborně prodejné. Nu pro mě 25% s českým dabingem, pro verzi v originále 30. Takže prúměrně skoro nic, plus výtažek z oslích varlat.

Gattaca (1997)

Nejsem žádným sci-fi nadšencem, ale vize budoucnosti bez potřeby všemožných vznášedel a laserových zbraní se mi zamlouvá, ne tak už vize geneticky dokonalého jedince. Pro mě tak za 95%.

František je děvkař (2008)

Pro mě příjemné melancholické podzimní pohlazení. A to je asi tak vše.

Polda a bandita 2 (1980)

Nebýt souboje policajtů s kamionama, tak bych dal o hvězdičku míň.

První dáma country music (1980)

Jak nemusím country, tak se mi tento film celkem líbil. Zajímavý příběh a výborná Sissy Spacek.

Rytíři nebes (2006)

Proč se všude pletou i ty příběhy lásky? A druhá věc, opravdu si nedovedu představit jak se dělají obrátky stylu F16 s dvojplošníky, nedej bože i německýmy trojplošníky.

Atomový vlak (1999) (TV film)

Jeden z mála katastrofických filmů, který i katastrofou skončí. Ale jinak není důvod se na něj dívat.

Gogo a Figi (2007) (seriál) odpad!

Nu něco takového na české večerníčkové scéně rozhodně nechybělo. Už jenom chybí aby se každý skřek opakoval čtyřikrát, pak už bychom věděli odkud vítr vane.