Železní andělé 3 (1989)

Stejný jak předchozí díly. Dějově úplně blbý, ale akce se zase povedla a bylo ji tam hodně. Trochu mě akorát zklamalo že v závěru chyběla Moon Lee.

Tygří klec 3 (1991)

Vážně nejslabší díl. Humor žádný. Klasicky pitomý děj. Nejmíň akce. Ale aspoň že když se tam přece jenom začlo něco dít tak to stálo zato. V tomto bodě opět tento režisér nezklamal.

Bat Without Wings (1980)

No trochu krvavější pohádka, i když ta krev vypadala někdy podivně. To stejné kulisy...tak trochu vypadaly jako z těch pohádek co běžely pořád na jedničce v neděli po zprávách. A co týče soubojů (tady se používali hlavně různé šavle), tak ty docela ušly, sice na můj vkus byly pomalé, ale zase tam bylo málo střihu a dráty tam moc taky nebyly využity.

Žluté moře (2010)

Mě se teda spíš líbila ta klidnější první polovina, protože v té druhé se mi ty různé honičky moc nezamlouvaly kvůli chaotickému střihu a neposedné kameře. A taky ty jejich jména, to byl zase jednou hlavolam.

Mistr (1992)

Film je vážně špatný, moc nedává smysl. Souboje jsem od Jeta viděl taky už daleko lepší. Ale přesto všechno si nemůžu pomoct, i když je film dementní, působilo to na mě příjemně a bavil sem se u toho. Zasmál jsem se víc než u kdekteré komedie. P.S. Škoda že se Billy Blanks (nezapomenutelný byl hlavně coby hlavní záporák v další akční mlátičce Karate tiger 4) na plátně mihne je na pár sekund. Případný souboj s Jetem by byl určitě dosti zajímavý.

Kroužek sebevrahů (2001)

Námět je sice zajímavý, ale to provedení mě nesedlo. Pointu jestli tam ňáká byla tak tu sem taky nepobral. Nejvíc se mě na filmu líbila hudba, ta byla krásná.

Městský lovec (1993)

Ani se nedivím že se Jackie od tohoto filmu distancoval. Pár vtipných momentů by se našlo, ale převládají ty trapné. Navíc se Jackie tady moc nepředvedl oproti jiným svým filmů, tady se spíš hlavně bezhlavě střílí.

Hranice smrti (2007)

Brutalita mě ve filmu nevadí. Ale co mě vadí je třepající se kamera při akci. Logika taky zase dostala jednou na prdel. Prostě tuctový, klasicky pitomý horor, který nepřinesl nic nového.

Red Force 4 (1989)

Můj nejoblíbenější díl. Nemá to žádné hluché místo. Samá akce, která je provedena na výbornou.