2LDK (2003)

Jo prvních zhruba čtyřicet minut se něco dozvídáme o hlavních hrdinkách, přitom se stupňuje mezi něma agresivita až dojde nakonec k závěrečnému zúčtování. Chvílema je to odlehčené i černým humorem. Sice to mohlo být víc brutálnější, ale jinak celkově sem byl s tímto filmem spokojen.

Kill Buljo (2007)

Ale jo, zas tak strašný to nebylo. Viděl jsem už horší parodie. Chvílemi mě to přišlo vtipný.

Baramui paiteo (2004)

Mě se teda ty souboje moc nelíbily, hlavně ten střih a pak ty zpomalovačky do toho u některých fightů mě taky sraly. Osobně se mě víc líbil např. Ip Man nebo Fist of legend. Nedávno jsem viděl Once Upon a Time in High School a i když fightů tam moc nebylo a hlavně film byl postaven na něčem jiném, tak i tam fighty mě přišly líp udělany a to už je co říct.

Nanking! Nanking! (2009)

Nejhorší na tomhle filmu je že ve skutečnosti to tam bylo ještě horší.

Cesta bojovníka (2009)

Když pominu naprosto debilní příběh (v takových filmech už to ale tak bývá), tak za ty fighty musím dát plnej počet, protože ty byly zvládnuty na výbornou a o tom to je.

Evidence (2012)

Ta kamera byla vážně strašná. Ani mě moc nevadilo že se tolik třásla (co taky v takových filmech můžeš čekat) ikdyž někde to bylo moc přehnaný, ale hlavně skoro nic tam nebylo vidět. Furt tma. Jako nečekal jsem žádně zázraky, ale když to srovnám třeba s typově podobným Monstrem nebo Lovcem trolů tak prostě hrůza. Z obrazu mě akorát začaly bolet oči. To se mě snad nikdy nestalo Navíc samý nesympatičtí hlavní hrdinové, kteří se chovají jak kokoti a do toho furt histericky ječí, takže ti vlastně bylo jedno jak to s něma nakonec dopadne. No a raději bych se nedíval na titulky, ty mě akorát ještě víc nasrali a stejně se nic novýho nedozvíš.

Kameňák (2003)

Tak tady musím dát plnej počet už z principu. Sice je to blbost, ale to neznamená že musím filmu dávat odpad. Nejdůležitější u filmu je aby diváka bavil a tady to podle mě splnilo účel. Když jsem to viděl poprvé tak jsem se zasmál jako u málo kterého filmu. Taky vidím že je tu silná averze vůči Troškovi. By mě zajímalo jaký by to mělo hodnocení kdyby byl pod touto super bláznivou komedií uveden jinej režisér.

Yamato - Loď smrti (2005)

Na to že to trvá přes dvě hodiny tak je tam strašně málo akce. Vlastně jsou tam jen dvě z nichž stojí za řeč pouze ta závěrečná. Ve zbytku filmu se furt nudně kecá. Ještě se mě ve filmu líbily použitý archivní záběry. Jo a určitě tomuhle filmu nepomohl českej dabing, kterej stál opět jednou za hovno.

Armáda temnot (1992)

No původně jsem chtěl dát ještě miň hvězdiček, protože mě to moc vtipný nepřišlo i když mám takový šílenosti rád. Naštěstí to napravila pasáž dobývání hradu. Na to snad nikdy nezapomenu.

Aladinova lampa (1986)

Náhodou já jsem se u tohodle filmu docela bavil.