Vlk z Wall Street (2013)

DiCapria bych tam ale neobsadil. Nic proti nemu, ale na takovouhle roli ma furt ksicht mamincina mazanka.

Casino (1995)

Dal jsem si to znova a menim rating.. Chtel bych dat pet, ale povrchnost prostredi, to ze Pesci sice da rapla s prehledem, ale na roli takovyhohle ranare je fakt moc malej a uz by byl stokrat mrtvej a to, ze De Nira takovahle role nic nestoji, bo hraje sam sebe, mi to nedovoli. Nicmene co predvedla Stone by za pet rozhodne stalo. Ctyri a pul. Kdyz jsem to videl poprve v kine, byl jsem asi jeste porad ovtravenej Mafianama.

Vzteklej pes a Glorie (1993)

Vim, ze jsem to tenkrat videl. To je vsechno. Dve, protoze verim, ze De Niro by uplou traparnu nevzal.

Fotr je lotr (2000)

Jo jo, beckovej herec Stiller, at se na me nikdo nezlobi, milosrdne pod kridlem De Nira ve filmu se scenarem kratkometrazni priblbly komedie... No dve, at nezeru.

Hráči se smrtí (1990)

Tenkrat me to uplne nedostalo... Dneska mam ale pocit , ze mi mozna nejak podvedome vadil mladej Sutherland se svoji proslapanou cestickou od tatky, protoze to prece nebyl spatnej namet. Jo prdlajs, ja tu do sebe sebezpytovne s psychologii a on to je Schumacher, no tak to je jasny. Teda neni. Teda nevim. Jak pise Radyo, neco tem jeho filmum chybi, i kdyz ma material.

Aféra Concorde (1979)

...se Sklenenym eklem moje prvni dva filmy tohohle razeni a jestli si dobre vzpominam, ani jeden nic v zanru neprekonalo.

Murphyho zákon (1986)

Tohle jsem videl pozdejc nez Death Wish 3 a je to teda podle me urcite lepsi. Ale tohle jsem videl kultivovane, jestli si vzpominam, ne nadabovany jednim hlasem na VHS v osmy nebo mozna osmdesaty kopii.

Přání smrti 3 (1985)

Jo jo, naproti do baraku k synovi zednika na video, kdyz rodice nebyly doma, navic tenkrat asi skoro na novinku... Kdyz je vam dvanact a v televizi muzete zahlidnout maximalne Malyho pitavala, tenkrat bych dal pet. Dneska z nostalgie ctyri.