Candyman (1992)

Tak to se mi tenkrat omerne libilo. KIno, me osmnact a takovyhle filmy sem fakt nechodili. Sice asi trochu becko, ale u me dobry.

Superman (1978)

Uaaa, asi mi chybi nadhled, ale tohle fakt nemuzu. Nicmene se mi do toho ve vzpominkach urcite trochu montuje ten idiotskej serial, kterej obcas nekde sel a ho byl nucenej castecne vnimat. Mam rad komiksy, ale tohle je spis cervena knihovna. Sorry. P.S. Tyvole, k tomu delal predlohu Puzo? To jsou teda veci.

Apokalypsa (1979)

Podle vehasu filmu a rezisera asi zcela neobjektini hodnoceni. Jenze me nechyt ani Kmotr ani Drakula... Videl jsem hned, jak to sem prislo. Bohuzel spatny kino, ale hlavne moc mladej. Tenkrat pro me tezko uveritelny ... Dam to jeste jednou, slibuju.

Kmotr (1972)

Bohuzel jsem knihu cetl nekdy v sestnacti a film dlouho ignoroval, ale do knizky ma dle meho soudu daleko. Treba v Motylkovi se to myslim povedlo lip. Ale je to jen muj nazor a dam to urcite jeste jednou. Doufam, ze zmenim nazor.

Mafiáni (1986)

Fakt mam rad filmy z tohohle prostredi. Vim, ze slo o nadsazku, a tak asi prave proto, jednu davam opravdu vyjimecne.

Mission: Impossible (1996)

Tak tohle ne. Mam rad filmy a scena s vrtulnikem v tunelu na konci filmu... I kdyz priznavam, mam trochu problem s obsazovanim scientologa, kvuli kterymu se musi resit celej casting, protoze je prcek.

Takoví normální zabijáci (1994)

No nevim, na ten humbuk kolem tohohle filmu...Prumer. Kdyz posoudim zanr, spis horsi, i kdyz u takovyho filmu se o zanru asi moc mluvit neda. Nebo muzou ocarovy reziseri tocit splattery?

Rain Man (1988)

Obsazeni Cruise mi casto prijde jako kalkul. Navic lidi se tak rychle nemeni. Ale oet, videl jsem to hrozne mladej.