• Telenovela

Dorfmanová (2011)

veľmi prijemný film.....po jeho skončení som mala takú dobrú náladu, až som mala chuť ho ohodnotiť (čo práve robím) ...... mám veľmi veľa odpozeraných romantických filmov,,,,ale takýto pocit mi navodil zatial asi len tento film ......je to vtipné, milé a celkovo to pôsobí na človeka počas celého filmu tak pohodovo, že má pri pozeraní veľmi dobrý pocit....a čo sa týka hlavnej hrdinky,,,,tak vlasy mala pred premenou krásne .....ale po premene z nej bolo cítiť vyššie sebavedomie a s tými novými vlasmi bola sexy............ak si chcete zlepšiť deň....odporúčam vám tento film :)

Stmívání (2008)

Mám rada ságu Twilight hoci je precukríkovaná a tie efekty v niektorých pasážach príšerné......ale mám na Twilight svoj osobný pohľad, filmy nevystihujú to čo vystihuje kniha, preto by som skôr odporúčala prešítať tých cca 2000 strán i s novelou k trojke a živote Bree Tannerovej....s filmami som bola tak napoly spokojná....som zvedavá či druhá časť Breaking Down vystihne to čo od nej očakávam

Tohle je ráj (2012)

Nemám až tak rada typické americké komédie, kde je všetko možné, ale bol to vcelku usmevný film na večer :)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Kedysi dávnejšie som videla tento film, no zabudla som jeho názov. Po registrácií sem, som si predsavzala, že sa budem snažiť pozrieť tie najlepšie filmy raz za radom. Tento film je proste neskutočný, pripomenul sa mi. Má právom nazývať sa top 1, skvelé herecké výkony, perfektná réžia.

Lovci pokladů (2004)

Mne sa náhodou film pačil, nič zlé som na ňom nevidela, hoci nie som filmový expert, myslím si že má skvelý dej. Určite sa bude páčiť ľuďom, ktorí maju radi honbu za tajomným pokladom, skvelú (ba možno nereálnu) historickú pamäť, a herca Nicolasa Caga, ktorý patrí k mojim obľúbeným hercom. Herecké výkony všetkých boli skvelé..

Proud času (2003)

Hoci som knihu nečítala, ale tento film patrí k mojím obľúbeným filmom, mám rada tématiku minulosti, dobové odevy a čo sa týka cestovania v čase, nemám rada cesty do budúcnosti, skôr ma láka tá minulosť, čiže film je "dle mého gusta". Každý má rád niečo iné, mňa týmto filmom zaujali.

Na vlásku (2010)

Neskutočne krásna rozprávka, ktorá zaujme nielen deti ale i dospelých. V HD kvalite to je naozaj veľmi dobré. Rozprávka ma skvelé prepracovanie. Podľa mňa najlepšia rozpravka rokov 2010-2012 (ešte počkáme čo nám 2012 prinesie).

Ezel (2009) (seriál)

Absolútne súhlasím s Malarkey, hodnotenie odpad dali určite ľudia, ktorí ked vidia názov Telenovela, okamžite to zavrhnú, a z Ezela nevideli ani jednú časť. Priznávam mnohé turecké telenovely typu Šeherezáda, Sultán a pod. sú odpadom, ale tento Ezel zaujal i mňa. Mňa, ktorá som bola voči tureckým a ostatným telenovelam dosť skeptická. Ezel je úplne iný druh telenovely, skôr by som ho zaradila do seriálu. Nie je tam tá klasická zápletka, ktorá robí zo všetkých telnoviel jednu s 2000 časťami. Má úplne odlišný spád. Videla som tuším 38. časť a ihneď som si musela najsť zdroj, kde by som si pozrela Ezela od začiatku. Odporúčam pozrieť

Země rebelů (2010) (seriál)

Naopak nesúhlasím s komentárom. Tento film je veľmi zaujímavý, má svoje čaro. Hlavná zápletka je veľmi zaujímavá a kto ma rád zbojníkov a divú prírodu určite si príde na svoje. Čo sa týka špeciálnych efektov, myslím si, že v tomto filme to nie je až tak viditeľné a podstatné. Film opisuje jednoduchých ľudí , divokú prírodu, efekty sú primerané, nepokazia dojem z filmu. Po zhliadnutí prvého dielu som si musela pozrieť od vytŕženia i tie ostatné. Na svoje si prídu i milovníci romantiky.